Металопластикові вікна у Львові

Популярність металопластикових вікон зростає щодня – все менше квартир, в яких можна побачити віконні рами старого зразка. І пояснення цьому просте: пластикові рами мають ряд очевидних переваг, до яких належить: привабливий зовнішній вигляд та високі показники тепло- і шумоізоляції, зручність використання, міцність і довговічність. Надійні і красиві вікна – це невід’ємна частина будь-якого приміщення. Окрім цього, металопластикові вікна не потребують постійного перефарбовування, як це було з дерев’яними, їх не потрібно заклеювати в зимовий період. Металопластикові конструкції  виготовлені тільки з якісних матеріалів, що дозволить не тільки змінити інтер’єр та екстер’єр вашого будинку, але й створити ідеальний мікроклімат. Пластикові вікна –  те, що потрібно вибирати відповідально. Адже відомо, що близько 35% тепла втрачається через віконні отвори. Ваша інвестиція у облаштування будинку, зроблена обдумано і грамотно, в майбутньому дозволить заощадити час та сили на їхній догляд, а також кошти на кондиціонування і опалення житла.

З чого складається сучасне пластикове вікно?vikno2 оригинал

 1. ПВХ-профіль— пластиковий корпус з поздовжніми перегородками всередині, що утворюють порожнини – повітряні камери, в залежності від їх кількості вікна з ПВХ поділяються на 3,4 та 5-ти камерні системи.
 2. Склопакет – дві або більше скляні пластини, з’єднані між собою за допомогою спеціальної дистанційної рамки з перфорацією, заповненої спеціальними гранулами (абсорбентом), які поглинають залишкову вологість повітря і захищають скло від запотівання і замерзання. Також двох шарів герметиків, утворюючи замкнену порожнину, заповнену сухим повітрям або інертними газами (аргон чи криптон).
 3. Фурнітура – механізм, встановлений в стулку, за допомогою якої можна повністю відкрити вікно чи встановити його в режим «провітрювання».
 4. Армований підсилювач. Порожнини всередині профілю ПВХ підсилюються армованим профілем з оцинкованої сталі. За рахунок цього, конструкції витримують вітрове навантаження і не допускають провисання стулки під вагою склопакета.
 5. Штапик – це елемент, призначений для утримання склопакета в стулці чи рамі. В сучасних вікнах є можливість вибору різних типів штапиків: скошений, заокруглений чи фігурний.
 6. Ущільнювач – це пружна прокладка трубчастої або більше складної форми, що йде по всьому периметру вікна між рамою та стулками і захищає від шуму, вологи, і проникнення холодного повітря.

Переваги вікон компанії Вітраж

 1. Стінки профілю. Багато виробників не особливо звертають увагу на показник товщини стінок профілю, що в свою чергу, може вплинути на погіршення ряду якісних характеристик конструкції, таких як: зменшення міцності зварного шва, зменшення функціонального терміну, ударної міцності та стійкості до атмосферних впливів. Мінімально допустима товщина стінки, згідно з будівельними нормами – 2,6 мм. В наших конструкціях товщина зовнішньої стінки не менше 2,8 мм класу А, що забезпечує високу міцність та максимально довгий термін їх експлуатації.
 2. Енергозберігаючі склопакети. Склопакет, напевно та частина вікна, на яку потрібно найбільше звернути увагу , не тільки через те що воно займає приблизно 85% загальної площі віконної рами, а й тому що через скло відбуваються найбільші втрати тепла. І власне вдалий вибір склопакету забезпечить максимальний комфорт у вашій оселі при значно менших затратах на опалення. І завдяки власній склопакетній лінії та жорсткому контролю якості, ми змогли досягнути максимальних показників  збереження тепла в приміщенні.
 3. Надійна фурнітура європейських виробників. Надійність, простота і зручність експлуатації майбутнього пластикового вікна, залежить від фурнітури. Ми пропонуємо встановити на ваше нове вікно фурнітуру провідних світових виробників – Siegenia (Німеччина), Romb (Німеччина), GU(Німеччина), Vorne(Туреччина). Незалежно від країни виробництва, ці марки забезпечують найвищу надійність, точність роботи, а також різні додаткові функції, які є базовими, наприклад – вбудовану функцію мікропровітрювання, мікроліфт та блокування ручки від неправильного відкривання.
 4. Квадратне армування. Достатню увагу ми приділяємо армуванню віконної рами, оскільки від надійного металевого підсилення залежать статичні властивості конструкції. Особливу увага приділяється ламінованим конструкціям, оскільки вони найбільш вразливі до деформації. В наших конструкціях метал товщиною 1,5 мм.
 5. Еластичні ущільнювачі Ущільнювачі є важливим елементом вікна. Саме ущільнювачі забезпечують щільність з’єднання, захищають від пилу, сторонніх звуків, та не дають можливості холоду проникнути в приміщення. Однак ущільнювач є дуже тендітною деталлю віконної рами і потребує постійного догляду. Наша компанія використовує ущільнювачі тільки  з каучуку,  які надзвичайно стійкі до перепаду температур, та довго прослужать при експлуатації.

На фоні підвищення цін на енергоносії, тема теплоізоляції стала надзвичайно актуальною. Тому доводиться впроваджувати нові сучасні технології для більш ефективного використання теплової енергії. Наша компанія не є виключенням, тому пропонуємо Вам якісні металопластикові вікна з досконалою системою енергозбереження.

Вам не доведеться платити за енергію, яку Ви втрачаєте через вікна з низькою теплоізоляцією.

Чим наші вікна кращі за інші?

 Тихіше

Хороші пластикові вікна захищають Ваш будинок від холоду, а наші пластикові вікна крім цього захистять Вас і від вуличного шуму. Наші склопакети витіснять галасливий мегаполіс за межі Вашого будинку. І перебування в оселі стане справжнім задоволенням та відпочинком для всієї родини.

 Влітку прохолодніше

Спеціальне покриття скла відображає майже 60% сонячної енергії, що в 3 рази ефективніше звичайного скла для захисту від спеки при повністю закритих жалюзі. Володіючи винятковими сонцезахисними властивостями наші вікна залишаються прозорими і не порушують природного освітлення приміщення.

 Взимку тепліше

У холодну пору року вікна з енергозберігаючими склопакетами перешкоджають втраті тепла. Унікальне покриття скла відображає теплову енергію від нагрівальних приладів всередину приміщення, тому кімната охолоджується набагато повільніше. Завдяки цьому наші віконні конструкції забезпечують економію на опаленні до 45%.

Безпечніше

Екологічно чистий профіль не викликає алергічних реакцій. У вашому будинку живе дитина? Не турбуйтесь про неї і не відволікайтесь від своїх домашніх справ. Ми подбаємо про її безпеку. А спеціальні дитячі замки на вікнах дозволять Вам спостерігати, як Ваша дитина грає на підвіконні і не турбуватися за її безпеку.

 

 

Віконні аксесуари 

Металопластикові вікна – надійний захист вашого дому від погодних умов

Уже давно металопластикові вікна довели свою надійність, практичність і високу якість. Сьогодні вони все частіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, офісах, магазинах та різних установах, витісняючи традиційні дерев’яні рами. Їх не потрібно перефарбовувати чи утеплювати в зимовий період. Металопластикові вікна утримують тепло в домі, створюють оптимальний мікроклімат, зберігають привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох років, не пропускають шум знадвору. Вони стають гармонічною частиною як інтер’єру, так і екстер’єру будинку. Завдяки вагомим перевагам металопластикових вікон, ці конструкції стають вигідною та обдуманою інвестицією в облаштування житла. У майбутньому вам вдасться зекономити солідну частину сімейного бюджету, адже з’явиться можливість заощаджувати кошти на опалення чи кондиціонування дому.

Особливості металопластикових вікон

Більшість споживачів Львова та інших міст України, які сьогодні відмовляються від рішення купити і встановити пластикові вікна, турбуються про безпечність таких конструкцій. Однак подібні чутки цілком безпідставні. Насправді металопластикові вікна виготовляються з екологічно чистого матеріалу – порошку ПВХ із домішками стабілізаторів. Полівінілхлорид нагрівають та виливають через фільєру в пластиковий профіль, в середину якого під час збору вставляють метал. Це дозволяє зробити конструкцію вікон максимально жорсткою, міцною і надійною. Отже, сучасне металопластикове вікно складається з таких ключових елементів:

 1. ПВХ-профілю, представленого у вигляді пластикового корпусу з повздовжніми перегородками всередині, які утворюють повітряні камери. Залежно від кількості таких порожнин пластикові вікна бувають 3, 4 або 5-камерними.
 2. Склопакета, що складається з двох або більше скляних пластин, з’єднаних між собою спеціальною дистанційною рамкою з перфорацією. Вона заповнюється гранулами, які здатні поглинати надлишок вологи повітря та захищати металопластикове вікно від замерзання і запотівання. Також конструкція пластикового вікна передбачає наявність двох шарів герметику, які утворюють замкнену порожнину, заповнену інертними газами або сухим повітрям.
 3. Фурнітури, за допомогою якої металопластикове вікно повністю відчиняється, зачиняється або встановлюється на режим “провітрювання”.
 4. Армованого підсилювача з оцинкованої сталі, яким заповнюються порожнини всередині профілю ПВХ. За рахунок такої конструкції металопластикові вікна витримують вітрове навантаження, а самі стулки не провисають під вагою склопакета.
 5. Ущільнювача, який має вигляд пружної прокладки трубчастої чи більш складної форми. Він укладається на всьому периметрі металопластикового вікна між рамками та стулками. Це стає гарним захистом приміщення від вологи, шуму і холодного повітря.
 6. Штапика, основне призначення якого полягає в утриманні склопакета в рамі чи стулці пластикового вікна. Він може бути скошеним, заокругленим чи фігурним.

Із врахуванням особливостей металопластикових вікон, а також їхньої безпечності та екологічності стає зрозумілим бажання сучасних споживачів Львова та інших міст України купити конструкції з ПВХ-профілем. Вони надійні, зручні в користуванні і мають тривалий термін експлуатації. До того ж ціна металопластикових вікон доволі доступна та не завдає суттєвої шкоди кишені споживача.

Варіанти склопакетів для сучасного металопластикового вікна

Наскільки приміщення буде захищеним від зовнішніх факторів, залежить насамперед від особливостей встановленого склопакета. Перед тим як купити пластикове вікно, потрібно врахувати умови проживання та чинники, які мають найбільший вплив. Можливо, ви живете біля шумної магістралі? Або ж у вікно квартири практично весь день світить сонце? Чи у вас кутова кімната, яка постійно продувається вітрами? Металопластикове вікно здатне впоратися з кожним із цих факторів та захистити від їхнього негативного впливу. Компанія “Вітраж” пропонує купити і встановити пластикові вікна з такими склопакетами:

 1. Енергозберігальними, які дозволяють значно покращити теплозахисні характеристики металопластикових вікон (на 32%). Вони виготовляються із застосуванням сучасних нанотехнологій виробником GUARDIAN. Від звичайних склопакетів металопластикові відрізняє наявність енергозберігального скла зі срібним напиленням. Завдяки такій конструкції металопластикових вікон вдається знизити витрати на опалення приміщення, уникнути замерзання вікон, утворення конденсату і появи штучного протягу.
 2. Solar, які відбивають інфрачервоне випромінювання сонця, завдяки чому втрати тепла через металопластикове вікно зменшуються на 87%. Якщо раніше ми підтримували комфортний мікроклімат у приміщенні за допомогою обігрівачів та кондиціонерів, то сьогодні варто лише купити і встановити металопластикові вікна з мультифункціональними склопакетами. Вони пропускають денне світло та сонячне тепло в дім, однак попереджують надмірне випромінювання.
 3. Тихими, які поглинають надмірний шум. Люди, які живуть у Львові та інших мегаполісах, особливо в центральних районах, знають, що навіть вночі місто не спить. Постійний шум автомобілів, прибиральної техніки, голосної музики, розмов, криків псує відпочинок і стає причиною постійного стресу, втоми та поганого настрою. У цьому випадку варто купити металопластикові вікна, оснащені склопакетами з високою герметичністю, при цьому в їхньому профілі відсутні щілини природного походження. Можливість проникнення звуків знадвору різко знижена.

Сьогодні металопластикові вікна стають однією з найважливіших умов комфортного проживання в домі. Вони захищають від пилу та забруднень, вітру, холоду, надмірного сонячного випромінювання, шуму. Особливістю пластикових вікон є те, що вони не протікають, не виділяють шкідливих речовин, попереджують утворення плісняви та стійкі до вогню. Їхня ціна цілком себе виправдовує, адже прослужать металопластикові вікна більше 50 років, при цьому білизну профілю забезпечать стабілізатори кольору.

Компанія “Вітраж” – надійний постачальник металопластикових вікон

Якщо ви хочете купити якісні пластикові вікна за доступною ціною, ми запропонуємо вигідні умови для співпраці. У нашому асортименті продукція від найкращих виробників та брендів. Велика кількість жителів Львова вже встигла оцінити переваги металопластикових вікон, тепер ваша черга замовити їх та сповна насолодитися комфортним життям. Армований профіль, якісні склопакети, оригінальна фурнітура і комплектувальні вироби – все це дозволяє пропоновані металопластикові вікна відносити до категорії найкращих. Співпраця з нами передбачає такі роботи:

 • проведення замірів отворів вікна майстром;
 • створення проекту металопластикового вікна, який відповідатиме вашому замовленню;
 • розрахунок вартості встановлення металопластикових конструкцій;
 • монтаж металопластикових вікон, налаштування роботи механізмів;
 • допомога і консультування щодо вибору матеріалу металопластикової конструкції та особливостей її експлуатації.

Доставка пластикових вікон здійснюється в межах міста та Львівської області, а також в інші регіони України. Поспішайте купити металопластикові вікна і покращити свої умови життя вже сьогодні!


×


×