Viknaroff Classicline

Віконна система з естетичним сучасним дизайном, легкістю в догляді та максимальним комфортом за доступною ціною

 

 

Viknaroff Fenster

Класична віконна система з оптимальними характеристиками за привабливо низькою ціною

 

 

Viknaroff Megaline

П’ятикамерна віконна система з високою міцність та надійністю на довгі роки за розумною ціною.

 

 

 

Viknaroff Primeline

Віконна система з естетичним сучасним дизайном, високими показниками міцності конструкції та енергоефективності

 

Viknaroff Megaline KB+

Віконна система з підвищеними енергозберігаючими характеристиками і комплектуючими преміум класу

 

 Вікна Viknaroff (Вікнарьов ) у Львові

Ні для кого не секрет, що старі дерев’яні рами є сприятливим середовищем для шкідливих мікроорганізмів, які можуть мати поганий вплив на здоров’я людини. Окрім того, стан таких конструкцій досить швидко псується. Що стосується металопластикових вікон, то вони мають значно триваліший термін експлуатації і дозволяють зекономити велику кількість коштів. Металопластикові вікна також не мають жодного шкідливого впливу на здоров’я.
Новий виробник металопластикових вікон Viknaroff з’явився на ринку в 2005 році. Завод одразу почав використовувати найсучасніше обладнання, яке відповідає усім європейським стандартам. Протягом десяти років Viknaroff постійно модернізує та вдосконалює технології виробництва, що дозволяє потенційним клієнтам бути впевненими в якості продукції, яку вони купують.

Віконні системи Viknaroff: переваги

Для того щоб визначитись із необхідністю покупки вікон Viknaroff, рекомендуємо вам ознайомитись із їхніми основними перевагами. До основних плюсів можна віднести:

  • надійність;
  • простий спосіб монтажу;
  • відповідність європейським стандартам;
  • захист приміщення від вологи, грибка та інших шкідливих мікроорганізмів;
  • зберігання тепла взимку і прохолоди в літній період;
  • стійкість до дії зовнішніх факторів;
  • доступні ціни.

Ще однією надзвичайно важливою особливістю металопластикових вікон є той факт, що вони не займаються у випадку пожежі. За ними дуже легко доглядати (достатньо буде просто регулярно мити та протирати їх сухою ганчіркою), вони не іржавіють та мають чудову шумоізоляцію. Вікна Viknaroff не дозволяють накопичуватись конденсату та не псуються під дією снігу та дощу. На відміну від скляних вікон, металопластикові надзвичайно міцні та не розбиваються від удару маленького камінчика.

Металопластикові вікна Viknaroff

У наші дні компанія Viknaroff є однією з найбільш автоматизованих компаній із виробництва металопластикових конструкцій. Даний виробник також займається випуском дверей, підвіконь та фурнітури. Viknaroff славиться чудовим співвідношенням ціни та якості, яка підтверджується не тільки сертифікатами, але й численними позитивними відгуками клієнтів.
Під час виробництва вікна проходять кілька етапів контролю якості, завдяки чому повністю виключається поставка неякісних виробів. Продукція має тривалий термін експлуатації і володіє чудовими експлуатаційними характеристиками.


×


×