Brilliant

Rehau BRILLANT-DESIGN

Віконна система з підвищеними теплозахисними характеристиками і комплектуючими преміум класу

ecosol

Rehau Ecosol

Оригінальна дизайнерська віконна система зі збільшеним світловим отвіром і привабливим зовнішнім виглядом

Euro 60

Rehau Euro Design

Класична віконна система, що поєднує в собі оптимальні характеристики та європейські стандарти якості

Металопластикові вікна Rehau (Рехау) у Львові

Вікна Rehau – це справжній лідер продажів на українському ринку вікон. Концерн Rehau приваблює клієнтів економічно вигідними з технічної точки зору пропозиціями, а також тривалістю експлуатації та високою якістю продукції.

Бренд Rehau: коротка історія

Всесвітньо відому компанію Rehau було засновано в 1948 році в Германії. На початку своєї діяльності вона займалась виготовленням деяких автомобільних деталей та шлангів для поливу. Однак у 1958 році в компанії стався гучний прорив, оскільки було винайдено перший у світі ПВХ-профіль. Даний винахід забезпечив компанії справжній успіх та швидкий вихід на міжнародний ринок, оскільки він пропонував революційні можливості: теплоізоляцію, високий рівень надійності, ізоляцію від шуму, захист від пилу, практичність та тривалий термін експлуатації. Таким чином, з’явилися першокласні вікна Rehau, які зараз можна знайти в країнах по всьому світу. Свої позиції компанії вдається утримувати завдяки постійному впровадженню нових наукових розробок та покращенню якості своєї продукції.

Металопластикові вікна Rehau та їхні особливості

Продукція від даної торговельної марки відповідає міжнародним стандартам якості, добре зберігає тепло та гарантує екологічність. Збірка вікон Rehau відбувається лише з використанням безпечних високоякісних комплектуючих. Контроль якості відбувається на всіх етапах виробництва, починаючи від виготовлення гранульованого ПВХ до готового виробу, який буде встановлено вдома у замовника.

Вікна Rehau: основні переваги

Якщо ви ще не вирішили, чи варто купувати вікна Rehau для свого будинку, ознайомтесь із їхніми основними перевагами:

 • замовлення будь-якого рівня складності будуть виконані якісно та в короткі терміни, оскільки вікна виготовляються на найсучасніших виробничих потужностях;
 • швидкий монтаж вікон;
 • високоякісні комплектуючі;
 • велика кількість позитивних відгуків.

Перш ніж зробити покупку, рекомендуємо вам проконсультуватись у спеціалістів в даній галузі, щоб підібрати найбільш економічно вигідний варіант, який підійде саме для вашого будинку.

Вікна пластикові Rehau ціна

Ми пропонуємо вам якісну продукцію від перевіреного виробника за доступною ціною. Точна вартість товару буде залежати від габаритів обраного вікна та інших параметрів, дізнатись про які ви можете в наших спеціалістів, звернувшись до нас за вказаним номером телефону.

Металопластикові вікна Rehau (Рехау) – надійність, перевірена роками

Пластикові вікна німецького виробника Rehau у Львові, Києві та інших містах України надзвичайно популярні. Більшість споживачів бажає купити і встановити конструкції саме з цим профілем. Причини такої високої довіри надзвичайно прості. На момент свого винаходу ПВХ-профіль пропонував революційні можливості, про які раніше доводилося тільки мріяти. Вікна Рехау забезпечують тепло- і шумоізоляцію, захист від пилу, надзвичайну практичність та довговічність. Цими та іншими якостями славиться продукція бренду і дотепер. Від виробів інших брендів вікна Rehau відрізняються найвищою якістю. Корпорація зберігає панівні позиції за рахунок того, що постійно проводить наукові розробки, залучає нові технології, а також все більше покращує свою продукцію з кожним днем. Замовити монтаж такого енергозберігального вікна Рехау – означає забути назавжди про негоду. Ні дощ, ні вітер, ні холод, ні палюче сонце більше не спричинять незручностей. Ваш дім буде надійно захищений!

Особливості вікон Rehau та їхні відмінності від продукції інших марок

Сьогодні вікна Rehau – це справжній лідер на українському ринку. Вони приваблюють споживачів економічно вигідними пропозиціями, доступною ціною, а також довготривалою експлуатацією та високою якістю продукції. Концерн Рехау був заснований ще у 1948 році в Німеччині, проте на початку він займався випуском автомобільних деталей і шлангів для поливу. Лише через 10 років стався гучний прорив, оскільки був винайдений перший у світі ПВХ-профіль для вікна. Він забезпечив справжній успіх продукції Rehau, а також її вихід на міжнародний ринок. До сьогодні виробнику вдається утримувати лідерство серед інших брендів у всьому світі. Вікна Rehau мають такі особливості:

 1. Стінки профілю. Багато виробників вікон не зважають на товщину профілю, а це, своєю чергою, суттєво впливає на погіршення якісних характеристик віконної конструкції. Чим менший цей показник, тим більше знижується міцність зварного шва, скорочується функціональний термін, ударна міцність і стійкість до атмосферних впливів. Мінімально допустима товщина стінок профілю, відповідно до будівельних норм, – 2,6 мм. У вікон Рехау цей показник досягає 2,8 мм класу А, тому й забезпечується міцність і максимально тривала експлуатація.
 2. Енергозберігальні склопакети. Це саме та частина вікон Rehau, на вибір якої потрібно звернути найпильнішу увагу. Склопакет не лише займає близько 85% загальної площі вікна, але й безпосередьно впливає на рівень тепловтрат. Вдалий вибір цього елемента забезпечує комфорт у оселі та позбавляє потреби в додаткових джерелах для обігрівання. Для вікон Рехау застосовуються склопакети від швейцарського виробника Glasstrosch, для яких характерне використання високоякісного скла SilverStar ENplus2 завтовшки 4 мм. Вони допомагають досягати високих показників збереження тепла в домі.
 3. Надійна європейська фурнітура, якій притаманні простота, зручність експлуатації та довговічність. Вікна Rehau комплектуються ручками та іншими елементами від провідних світових виробників Siegenia (Німеччина), GU (Німеччина), Romb (Німеччина), Vorne (Туреччина). Ця фурнітура забезпечує найвищу точність, надійність, а також різноманітні додаткові функції, зокрема мікроліфт, вбудоване мікропровітрювання, блокування ручки для того, щоб уникнути неправильного положення при відчиненні.
 4. Квадратне армування. Достатню увагу виробник Rehau приділяє підсиленню віконної рами, адже від цього фактора залежать статичні властивості конструкції. У пластикових вікнах Rehau застосовується армування металом завтовшки 1,5 мм.
 5. Еластичні ущільнювачі, які відповідають за герметичність конструкції вікна, захищають від потрапляння до приміщення пилу, холоду, сторонніх звуків. Компанія Rehau застосовує в процесі виробництва своєї продукції ущільнювачі з каучуку, які є надзвичайно стійкими до перепаду температур і мають довгий термін служби.

Якщо врахувати всі переваги металопластикових вікон Рехау, стає зрозуміло, що їхня ціна цілком виправдана. Адже купують їх на десятки років. Стильні, естетично привабливі, економічно вигідні, надійні – на всі ці епітети вікна Rehau відверто заслуговують, адже приносять чималу користь своїм власникам. Також застосування вікон Рехау надзвичайно актуальне у зв’язку з підняттям цін на енергоносії. Пластикові вікна цього виробника ефективно зберігають тепло, тому ви зможете суттєво заощадити на оплаті комунальних послуг. Досконала система енергозбереження – одна з властивостей продукції Rehau.

Ознаки оригінальності профілю у вікнах Rehau

Висока популярність металопластикових вікон Rehau серед споживацької аудиторії призводить до того, що все частіше трапляються випадки спекулювання і підробок профілів цього відомого німецького бренду. Тому деякі покупці Львова та інших міст України, на жаль, стають жертвами шахраїв, які під виглядом якісних вікон пропонують купити фальшивий товар. Аби не натрапити на такі хитрощі, варто знати особливості перевірки оригінальності профілю пластикових вікон Rehau. Зокрема це:

 1. Серійний номер на внутрішньому торці рами вікна. Цей код нанесений через кожні 50 см. Його відсутність безпосередньо свідчить про те, що вікна не належать до продукції відомого бренду Rehau.
 2. Лазерне гравірування на внутрішньому торці стулки. Побачити його ви зможете, якщо відчинете вікно.

Застосування підроблених комплектувальних виробів призводить до зниження тепло- і шумоізоляційних характеристик конструкції металопластикового вікна, відсутності потрібної жорсткості, а також не відповідності кольору профілю. У результаті в ході експлуатації деформується рама, з’являється продування у стиках, а також свист. Термін служби пластикового вікна суттєво знижується, що призводить до додаткових матеріальних витрат.

Справжнє металопластикове вікно Rehau ніколи не продувається, стійко витримує великий перепад температур (-60…+60 0С), а також зберігає колір профілю протягом довгого часу. Воно виготовляється з екологічно чистого матеріалу, який не виділяє токсинів і цілком безпечний для здоров’я людини.

Металопластикові вікна Rehau від компанії “Вітраж”

Наша компанія ось уже багато років пропонує співвітчизникам якісні віконні конструкції за доступними цінами. Одна з основних позицій каталогу – продукція бренду Rehau, яка відповідає найвищим міжнародним стандартам. Контроль якості вікон відбувається на всіх етапах виробництва, починаючи від виготовлення гранульованого ПВХ і закінчуючи отриманням готового виробу. Купити вікна Rehau у нас вигідно завдяки таким перевагам:

 • можливість виконання конструкції будь-якого рівня складності в максимально стислі терміни;
 • оперативний монтаж вікон Рехау;
 • застосовування високоякісних комплектувальних виробів, які вдосконалюють експлуатацію;
 • велика кількість позитивних відгуків наших клієнтів.

Остаточна ціна на металопластикові вікна Rehau буде залежати від габаритів виробу і складності конструкції. Наші спеціалісти ознайомлять вас зі всіма деталями, а також запропонують різні варіанти втілення відповідно до особливостей житла і фінансових можливостей.


×


×