Римські штори

Це сучасні віконні покриття, історія яких сягає стародавнього Риму. У нашому інтернет-магазині вони доступні за запитом у будь-яких розмірах. Так ви зможете замовити римські штори, ідеальні для будь-якого інтер’єру: для великих вікон у вітальні, стандартних вікон в офісі чи кухні, а також для невеликих – у ванній.

Римські штори – запорука оптимального затінення інтер’єру. Вони також усувають дратівливі відблиски на екранах. Це означає підвищення комфорту для вашого сну, перегляду фільмів або роботи за комп’ютером. Гарні римські жалюзі в обраному вами кольорі також стануть сучасною прикрасою для вашого інтер’єру. Вони забезпечать вам комфорт конфіденційності та безпеку користування протягом багатьох років.

Переваги римських штор

Вони мають безліч переваг, які перетворюються на комфорт і безпеку використання. У нас ви знайдете гарні та надійні римські штори Львів – це продукція найвищої якості, виготовлена з кращих матеріалів і створена з максимальною ретельністю. Підтримуючи найвищі виробничі стандарти, ми можемо забезпечити максимальну вигоду, яку пропонують римські штори. До них належать:

  • безпека використання – наші конструкції оснащені системою безпеки, яка запобігає раптовому падінню (дуже актуально для тих, хто має діток);
  • привабливий і ефектний зовнішній вигляд – його забезпечують найгарніші тканини в різних кольорах, ідеальні крої та рівні складки;
  • легка та швидка збірка, яку ви можете зробити самостійно;
  • можливість регулювати ступінь затінення, підлаштовуючи тканину до оптимальної висоти;
  • римська штора кріпиться до стелі чи стіни, що може підвищити ефективність затінення;
  • можливість для неінвазивного монтажу, завдяки якому вам не доведеться свердлити отвори у віконних рамах;
  • гарантія виробника, яка поширюється на всю продукцію.

Види римських штор

Вони працюють аналогічно звичайним віконним жалюзі, проте вони відрізняються від них механізмом складання. Поки звичайні згортаються у рулон, то римські гарно складаються в складки, які перекриваються одна одною. Римські штори можуть різнитися за видом монтажу:

  • переважно вони встановлюються до стіни чи стелі,
  • також є варіант монтажу до віконної рами.

Використовуючи римські штори, ви можете вільно регулювати кількість світла в кімнаті, піднімаючи їх на зручну висоту. На нашому сайті представлені різні римські штори. Вони різняться не лише способом монтажу, але й кольорами чи тканинами. Вибирайте їх – підвищуйте свій комфорт і отримуйте ефективну прикрасу для вікон.

Такі вироби чудово затемнюють приміщення та захищають конфіденційність користувачів. Коли вони повністю розгорнуті, то мінімізують потрапляння світла зовні. Водночас ступінь затінення, яку вони пропонують, забезпечує комфортне розслаблення, зберігаючи мінімальну кількість світла, необхідну іншим користувачам приміщення.

Купити римські штори

Наш інтернет-магазин пропонує римські моделі найвищої якості в широкому асортименті гарних кольорів. Забезпечте собі комфортний відпочинок у затіненій кімнаті та подбайте про своє приватне життя вдома чи в офісі. Перегляньте нашу пропозицію, зробіть заміри – та виберіть ідеальні моделі, які дозволять відчувати себе безпечніше та комфортніше цілодобово.

Пропонуємо римські штори, прикріплені до стіни чи стелі та встановлені неінвазивно на вікно. Ми надамо вам потрібні конструкції з урахуванням розмірів ваших вікон. Широкий вибір кольорів тканини дозволить вибрати найкраще сучасне рішення для вашого інтер’єру.

 


×


×