Горизонтальні жалюзі у Львові

Горизонтальні жалюзі вже давно широко відомі в усьому світі. Вони активно використовуються як в офісних, так і в житлових приміщеннях, а їхня популярність пояснюється доступною ціною, практичністю та простотою в догляді. Горизонтальні жалюзі можуть обладнуватися різноманітними видами механізмів, фурнітури та кріплень, тому кожен може підібрати відповідний варіант для свого приміщення.

1

Жалюзі горизонтальні: конструкція та характеристики

Жалюзі горизонтального типу включають в себе поперечні пластини, з’єднані між собою за допомогою системи ниток. Ці пластини також часто називають ламелями. Поворот пластин відбувається за допомогою спеціального механізму, що регулює кут повороту ламелів та інтенсивність освітлення приміщення. За допомогою шнура ви зможете піднімати та опускати жалюзі, фіксуючи їх на відповідній висоті.
Серед усіх різновидів матеріалів для горизонтальних жалюзі найбільшого поширення набули алюмінієві та пластикові системи. Пластикові жалюзі, як показує практика, майже завжди коштують дешевше за вироби з алюмінію, що пояснюється вартістю матеріалу. Зверніть увагу, що алюмінієві жалюзі мають більш тривалий термін експлуатації у порівнянні з пластиковими моделями. Вони також значно довше зберігають приємний зовнішній вигляд.

 

До основних характеристик горизонтальних жалюзі відносяться наступні:

  • естетичний зовнішній вигляд;
  • простий та швидкий монтаж;
  • надійність та довговічність;
  • захист від потрапляння сонячних променів;
  • простота в експлуатації.

Ламелі фіксуються за допомогою ліски, а їхня ширина може складати від 16 до 25 мм.

24 (1)




venus-zhaluzi

 

 

 

Горизонтальні жалюзі: особливості дизайну

Додати оригінальності до оформлення інтер’єру дозволить широка палітра кольорів, яка дозволяє обрати відтінок, що найбільш вдало гармоніюватиме із дизайном вашого дому. Кольорові горизонтальні жалюзі – це чудове рішення для неординарних творчих особистостей, які звикли вносити індивідуальні доповнення до свого інтер’єру. Найчастіше колір карнизу співпадає з кольором ламелів, виключення складають лише конструкції, виготовлені на замовлення.

Жалюзі горизонтальні купити

Якщо вас зацікавила вартість або покупка горизонтальних жалюзі, ви можете уточнити всю необхідну інформацію в наших спеціалістів. Телефонуйте до нас за номером, вказаним на сайті, або замовте зворотній дзвінок.




×


×