pic_2

Ролокасети у Львові

Ролокасети – це сучасне рішення для фасадів будівель. Вони виконують не лише важливу захисну функцію, але й виступають у ролі вишуканого доповнення дизайну фасаду будівлі. За допомогою ролокасет з легкістю можна замінити традиційні металеві ковані решітки, зовнішній вигляд яких із часом суттєво погіршується під впливом корозії.

Ролокасети на вікна: основні особливості

Перш за все, варто заначити, що ролокасети мають широку сферу застосування і можуть використовуватись в банках, офісах, підприємствах і магазинах, а також у приватних будівлях. Захисні ролокасети можуть обладнуватися ролетними ставнями та воротами. Вони володіють наступними властивостями:

 • запобігання проникненню зловмисників у приміщення;
 • захист від впливу несприятливих погодних умов;
 • зручність в експлуатації;
 • захист від сонячних променів;
 • теплоізоляція.

Ролетні системи допоможуть вам значно заощадити енерговитрати, оскільки вони дозволяють без використання додаткових обігрівачів підтримувати в будинку оптимальну комфортну температуру. Ролокасети також допомагають захистити конструкцію від сильних поривів вітру.

Захисні ролокасети: конструкція

До конструкції ролокасет входять наступні основні елементи:pic_1

 • короб;
 • направляючі;
 • механізм керування;
 • полотно.

Виготовлення полотна відбувається з використанням алюмінієвих ламелів, з’єднаних між собою за допомогою спеціальних кріплень. Ламелі забезпечують високу стійкість до корозії, що значно підвищує термін експлуатації та допомагає створити акуратний зовнішній вигляд. Керування може бути автоматизованим або відбуватися завдяки традиційному ручному механізму. Якщо у вашому приміщенні присутні кілька вікон із невеликими пройомами, то найкращим варіантом стане підняття ролокасет вручну. Керування даним механізмом відбувається за допомогою редуктора, корда або касети.
Основні способи, завдяки яким монтуються ролокасети:

 • встановлення із використанням накладного зовнішнього коробу;
 • із вбудованим внутрішнім коробом;
 • із вбудованим зовнішнім коробом.

Захисні ролокасети купити
Якщо ви вирішили придбати ролокасети для свого будинку, зв’яжіться з нами зручним для вас способом. Ми надамо детальну консультацію щодо всіх питань, які стосуються характеристик віконних ролокасет. У нас ви знайдете широкий вибір товарів і зможете з легкістю підібрати для себе відповідні захисні ролети Львів.

ico_6

Захист від сторонніх поглядів

Ролокасети підійдуть для людей, яким набридлива прискіплива увага до їхнього особистого життя. Це чудовий засіб для відгородження сторонніх людей, що є особливо актуальним для мешканців нижніх поверхів будинку.

ico_5Захист від шуму

Для комфортних умов роботи та відпочинку необхідна тишина. Саме завдяки алюмінієвим профілям з пінним наповненням рівень сторонніх шумів в приміщенні стає значно нижчим.

ico_3Захист від негоди

Ролокасети захистять вашу оселю від неприємних атмосферних явищ (граду, снігу, дощу, сильних поривів вітру).

ico_2

Захист від сонця

Завдяки віконним ролокасетам в приміщенні зберігається прохолода навіть в найспекотніші дні. Також вони перешкоджають швидкому вигоранню кольору на шторах, меблях та килимових покриттях.

ico_1Захист від злому

Надійний захист будинку завдяки алюмінієвим комплектуючим унікальних ролетних систем підвищеної міцності.

ico_4Економія енергії

Ролокасети утримують оптимальну температуру будинку, зберігаючи прохолоду в спекотні дні, а тепло – під час холодів.

Кольорова гама

Для вас розроблено широку палітру кольорів. Ролокасет, за вашим бажанням ролокасети можуть як зливатись в фасадом, так і бути яскравим елементом екстер’єру для оригінальних дизайнерських рішень.

88

Чому варто купувати ролокасети?

Якість продукції

Оптимальна товщина алюмінієвої стрічкиRol_01

У профілях роликової прокатки і ролформінгових захисних коробах «Алютех» використовується стрічка строго встановленої товщини. Це гарантує міцність для кожного типорозміру профіля і короба.

Якісні алюмінієві сплави

За висновком акредитованого випробувального центру державного наукового закладу «Інститут порошкової металургії» (атестат № BY/112.02.1.0.0263), де була проведена експертиза сплавів, якість алюмінієвих сплавів для виготовлення пресованих профілів «Алютех» є найвищою.

Лакофарбове покриття

Протоколи випробувань BASF Coating (Німеччина) і AkzoNobel (Швеція) підтверджують високу якість лакофарбове покриття профілів роликової прокатки та ролформінгових захисних коробів «Алютех».

Також покриття пресованих профілів та коробів має сертифікат QUALICOAT (Швейцарія).

Профілі роликової прокатки «Алютех» виготовлені з алюмінієвої стрічки з двошаровим поліуретановим покриттям з інтегрованими частками поліаміда (ПУР/ПА). Такі частки мають особливу міцність та стійкість до стирання. Для покращення механічних властивостей покриття вони вводяться в поліуретанову підкладку.

Характеристики покриття:

 • Висока стійкість до стирання і подряпин;
 • Стійкість до розтягнень, розтріскувань і відшаровування;
 • Стійкість до УФ-випромінюванню і перепаду температур;
 • Висока стійкість до корозії;
 • Стійкість до впливу агресивного середовища, наприклад, миючих засобів, парів розчинників, лугів і т.п.
 • Для пресованих профілів – стабільність блиску глянцевого покриття.

Рівномірне пінозаповнення

Висока стійкість профілів роликової прокатки «Алютех» до навантажень та деформації гарантується рівномірним заповненням піни, без порів та порожнин.

Щільність м’якого пінного наповнювача становить 67 – 70 кг/м3, а твердого – 318 – 322 кг/м3, тому ролокасети мають міцніші профілі.

Оптимальне намотування полотна

Стабільна геометрія і серпоподібна конфігурація профілів «Алютех» в ролетному полотні гарантує намотування полотна без перешкод.

Щоб досягнути такого результату, компанія щоденно контролює в процесі виробництва більше 13 параметрів геометричних розмірів профілів, основні з яких товщина профілю і висота покриваючої поверхні. Всі ці геометричні розміри відповідають значенням в технічному каталогу.

Rol_02

Rol_03

Rol_04

 

Високі антикорозійні властивості

Сертифікат SEASIDE підтверджує стійкість лакофарбового покриття пресованих профілів до корозії.

Особливо це важливо для приморських регіонів, де притаманними є велика кількість солі в повітрі, особливо іонів хлору та йоду.

Високі антикорозійні властивості бічних кришок «АЛЮТЕХ» підтверджені акредитованими випробуваннями при Міністерстві архітектури та будівництва Республіки Білорусь науково-дослідного республіканського унітарного підприємства з будівництва «Інститут БЕЛНІЇС» (Атестат № BY / 112/02/1/0/0290) відповідно до ГОСТ 9.308 -85.

Якісне спорядження всіх елементів конструкції ролетів

Якісний монтаж ролетів «Алютех» та безперебійну роботу приводу гарантує стабільна геометрія ролетних профілів, захисних коробів, октовалів, якісне лиття бічних кришок і пластикових деталей (капсул, шківів, елементів ручних приводів) та якісне сполучення всіх деталей ролети – панелей короби з бічними кришками, валів з капсулами, адаптерами для електроприводів та іншими комплектуючими. Це забезпечує відсутність зазорів, виступаючих частин.

 

Rol_05

 

Rol_06

 

Rol_07

 

Ролетні профілі

Для підбору ролетів по стійкості, тRol_08епло- і звукоізоляції «Алютех» пропонує два типи профілів – роликові прокатки з пінним наповнювачем і пресовані.

Роликові прокатки презентовані в 7 типорозмірах – AR / 37, AR / 40 (ARH / 40), AR / 41, AR / 45, AR / 52, AR / 55m, AR / 55 (ARH / 55) і в 20 кольорах. Також є варіанти профілів з м’яким і твердим пінним наповнювачем, перфоровані і неперфоровані.

Пресовані профілі є 3 типорозмірів – AER42, AER44 / S, AER55 / S. Профілі запропоновані з фактурою покриття шагрень в 5 кольорах і глянець в 19 кольорах.

Ролетні системи з пресованих профілів мають підвищену стійкість до злому, завдяки товщині стінок профілів і поперечному ребру жорсткості.

Такі ролети можуть встановлюватись в отворах шириною до 5,5 м і площею до 14 м².

Кінцеві профілі

Всього 7 типорозмірів використовуваного профілю наявні для ролетних систем.

 • Універсальні кінцеві профілі (5 типорозмірів).
 • Ригельні профілі (2 типорозміри). Вони використовуються при встановленні ригельного замка RL і ручних ригелів для замикання ролетів на ключі або на засуви.
 • Замкові профілі. В залежності від виду монтажу можуть використовуватись при встановленні ригельного замка як ззовні, так і в середині.

Захисні короби і бокові кришки

Найбільший вибір захисних коробів та кришок:Rol_11

 • 20-и 45-градусні;
 • круглі і напівкруглі;
 • систему вбудованих коробів.

Типорозміри від 125 до 405 мм дозволяють встановити ролети на отвори різних розмірів.

Спеціально розроблена серія коробів SB-I використовується для приховування в ніші віконного і дверного отвору. Завдяки такому розміщенню ролетні системи органічно поєднується з загальним екстер’єром, не залежно від того чи це історичні міські квартали, чи офісні будівлі.

Системи керування ролетами

Ручні приводи для управління ролетами:

 1. Пружинно-інерційний механізм (від 6 до 80 кг).
 2. Шнурковий інерційний привід (до 15 кг);
 3. Шнурковий редукторний привід (до 20 кг);
 4. Воротковий привід (до 35 кг);
 5. Кордовий привід (до 80 кг);

Всі деталі ливарні: пластмасовий корпус укладачів, шківи, капсули, направляючі для стрічки, шнурка і корда. Вони мають акуратний вигляд без потьоків від лиття.

Також «Алютех» співпрацює з відомими торговими марками Somfy, Nice, Nero Electronics для створення ролетів з електроприводами, в яких вбудована інтелектуальна система управління. Така система має вбудоване радіоуправління, розпізнає перешкоди, має ручне керування підйомом ролетів. Є великий вибір елементів керування – від простих вмикачів на стіні до запрограмованих таймерів, датчиків світла і тепла, вітру і дощу.

Енергозбереження

Ролетні системи – ефективний спосіб для економії енергії. Вам не доведеться витрачати гроші на дорогі обігрівачі та кондиціонери. Ролети підтримують оптимальну температуру в приміщенні, створюючи необхідні затишок та комфорт.

Зимою – це економія на опаленні приміщення. Функцію зберігання тепла виконує повітряний прошарок, який утворюється між вікном та ролетом.

Теплоізоляція підтверджена комплексними дослідженнями та випробуваннями в незалежних лабораторіях, в тому числі в міжнародному інституті віконних технологій ift Rosenheim (Німеччина). Висновок досліджень – при встановленні ролетів тепловтрати через вікна знизились більш ніж на 30%.

Літом – це економія на кондиціонуванні приміщення. Температура в приміщенні може знижуватись на 5С. Це пояснюється тим, що ролокасети блокують до 80% теплової енергії ззовні вікна, запобігаючи його нагрівання і розсівання тепла в середині приміщення (на відміну від жалюзів, які розміщені в самому вікні).

Стійкість до вітру

Rol_15

Важливим критерієм у виборі ролетних систем є захист конструкції від різних поривів вітру. Адже саме від цього залежить тривалість роботи ролетів.

Існують нормативні акти з безпеки населення від дії стихійних явищ, в тому числі і від впливу вітрової стихії.

Саме компанія «Алютех» має необхідне обладнання для перевірки свого продукту на вітрову стійкість, проникнення повітря та води в плоскі конструкції.

Всі ролети перевірені за стандартами ГОСТ Р 52502-2012, 2.01.07 і EN13659 на випробувальному стенді KS PC (виробництво – Німеччина).

Ці стандарти визначають кількість районів/зон з вітровими навантаженнями і величину тиску в кожному з них. Для кожної зони є свої величини випробувального тиску:

 1. СНіП 2.01.07 «Навантаження та вплив» встановлює класифікацію за 8 вітровими районами, які мають характерні для них величини вітрового тиску від 170 до 850 Па і швидкістю вітру від 16,8 до 37,7 м/с.
 2. ГОСТ Р 52502-2012 «Жалюзі-ролети металеві. Технічні умови» визначають вісім вітрових класів ролетів з тиском від 50 до 400 Па.
 3. На території країн ЄС діє EN 13659 «Жалюзі. Вимоги до експлуатаційних характеристик, в тому числі і безпека». Він виділяє 6 вітрових класів ролетів з тиском від 75 до 600 Па.

Для того, щоб правильно підібрати ролетні системи, потрібно:

 • Визначити вітровий район встановлення ролетів (по СНіП) з притаманною йому силою вітру;
 • Підібрати ролетний профіль з урахуванням вітрового району і ширини отвору.

В результаті ви отримаєте повністю безпечну та надійну конструкцію ролетних систем.

Стійкість перед зломом

Сертифікований захист від злому.Rol_16

Стійкість до злому визначається за допомогою системи сертифікації восьми ступенів стійкості Р1 – Р8. Рівень визначають при випробуваннях статичною, ударною загрузкою та спробами злому за допомогою різноманітних інструментів.

Різні види ролетних систем «Алютех» мають сертифікацію ступенів стійкості до злому від Р1 до Р5 у відповідності до ГОСТ Р 52502-2012, ГОСТ Р 52503-2005, СТБ 51.2.03-2000.

Для приватних будинків, котеджів, торгових об’єктів, які не потребують підвищеного захисту від злому, використовуються ролети з профілів роликової прокатки сертифіковані на клас стійкості Р1.

В об’єктах, які потребують підвищеного рівня надійності і захисту, таких як банки, аптеки, ювелірні магазини, використовуються ролети з пресованих двохстінних профілів.

 1. Ролети з пресованих профілів AER44/S, AER55m/S і AER55/S при спільному примішенні з підсиленими шинами GR60x21/S і GR75x27/S сертифіковані на класи стійкості до злому Р3 і Р4.
 2. Проти зламні ролетні системи з профілю AER55/SCR сертифіковані на клас стійкості до злому Р5. Ця система відповідає умовам нормативної документації в межах безпеки віконних отворів на об’єктам з підвищеними вимогами, завдяки використанню ряду унікальних технічних рішень при розробці. Звертайтеся – і ми підберемо вам ролокасети Львів, які найкраще підійдуть саме у вашому випадку!

pic_06

 

pic_07

 

 


×


×