ideal2000-classic-line-web

Aluplast IDEAL 2000

Класична віконна система, що поєднує в собі оптимальні характеристики та європейські стандарти якості

ideal-4000-classicline

Aluplast IDEAL 4000

Оригінальна дизайнерська віконна система зі збільшеним світловим отвіром і привабливим зовнішнім виглядом

ideal-4000-softline

Aluplast Ideal 4000 Premium

Віконна система з підвищеними теплозахисними характеристиками і комплектуючими преміум класу.

Вікна Аluplast (Алюпласт) у Львові

Вже досить давно металопластикові вікна вважаються одним із найбільш надійних та якісних варіантів. Вони чудово підходять для квартир, будинків та офісів. Компанія Aluplast пропонує широкий вибір продукції для різноманітних приміщень.

Вікна Aluplast та їхні особливості

Продукція Aluplast відповідає усім сучасним вимогам. Вона надійна, економічна та допомагає зберігати в будинку комфортну температуру, завдяки тому, що взимку не випускає тепло з будинку тепло, а влітку зберігає прохолоду. Основою пластикових вікон є віконні профілі. Не дивлячись на те, що вибір виробників у наш час значно ширший ніж раніше, по-справжньому хороших пропозицій за вигідною ціною не так вже й багато.
Компанія Aluplast може похвалитись успішним та стрімким розвитком протягом багатьох років. Купуючи вікна від даної компанії, ви обираєте найкращий товар, який є на сучасному ринку. Віконні профілі від Aluplast відрізняються високою технологічністю. Вони захищені від перепадів температури та корозії, що є надзвичайно важливою перевагою.
Виготовлення усіх конструкцій виконується індивідуально, в залежності від висоти та ширини віконного пройому. Таким чином, клієнт може самостійно обрати майбутню форму вікна та товщину коробки.

Металопластикові вікна Aluplast: асортимент

Дана продукція позиціонується по трьох основних інноваціях:

  • bonding inside;
  • powerdur inside;
  • foam inside.

Досягнути покращення шумоізолюючих властивостей вдалось за допомогою вклеювання склопакету. Окрім того, склопакет, що вклеюється в стулку, приймає на себе роль посилювача. Покращити механічні властивості та теплоізоляцію дозволяють термопластикові вставки та технологія запінювання.
Спеціалісти компанії Aluplast роблять акцент на європейській якості, щоб споживачі могли отримати першокласні профілі, якість яких підтверджується за допомогою відповідних сертифікатів. Окрім енергозбереження, керівництво компанії турбується про навколишнє середовище, що є великим соціальним внеском у захист природи. Вікна Aluplast – це найкраще поєднання сучасних віконних технологій та ексклюзивного дизайну.
Ціна на вікна Aluplast буде залежати від особливостей та габаритів обраного варіанта. За усіма питаннями стосовно покупки віконних систем та додатковою інформацією ви можете звернутись до нас за допомогою контактної інформації, вказаної на сайті.


×


×