Москітні сітки у Львові

В теплу пору року особливої актуальності набуває такий тип віконної фурнітури як москітні сітки. Вони допоможуть захистити ваш будинок від проникнення різноманітних комах, тополиного пуху та надмірної кількості пилу. За допомогою даного аксесуару ви також зможете частково запобігти потраплянню дощових крапель та дрібного листя.

Москітна сітка та її особливості

Встановлюючи москітну сітку на вікно ви можете не перейматись тим, що вона перешкоджатиме потраплянню світла до будинку. Немає необхідності підбирати її під дизайн конкретного вікна, оскільки сітка майже невидима у віконному пройомі та підходить під будь-який інтер’єр.
Москітні сітки на вікна можуть виготовлятися в різноманітних розмірах, завдяки чому ви зможете знайти відповідний варіант як для стандартного, так і для нестандартного типу віконної системи.

Види москітних сіток

Сучасні антимоскітні сітки залежно від особливостей конструкції поділяються на такі основні різновиди:

  • рамочні;
  • рулонні;
  • дверні.

Рамочні москітні сітки – це знімні конструкції, що монтуються безпосередньо у віконному пройомі. Вони виготовляються з алюмінієвого профілю та можуть виконуватися в білому та коричневому кольорі. Монтаж виконується за допомогою кронштейнів, що кріпляться до профілів сітки та не потребують свердління. Рамочна москітна сітка легко знімається та не потребує складного догляду (її можна очистити вологою губкою, змоченою в мильному розчині).
Рулонні москітні сітки являють собою алюмінієвий короб висотою в 45 мм та направляючі, по яких переміщується полотно з сітчастою структурою. Рулонна сітка, на відміну від рамочної, може монтуватися не тільки в пройом вікна, але й на віконну раму. Регулювання відбувається за допомогою пружинного механізму. Він дозволяє закривати вікно сіткою зверху донизу. В процесі підйому та опускання рулонна сітка накручується на спеціальний вал, розташований у верхньому коробі. Фіксація сітки в необхідному положенні стає можливою завдяки спеціальному гальмівному механізму.
Рулонна москітна сітка зручна в експлуатації за рахунок того, що її не потрібно знімати не зимовий період – достатньо просто згорнути її в короб. Механізм працює безшумно та захищає від попадання бруду та пилу з зовнішнього боку вікна.
Дверна москітна сітка також виготовляється з алюмінієвих профілів. Вони з’єднуються між собою спеціальними кутиками. По центру конструкції натягується сітка, а рама обладнується зручною ручкою. Монтаж дверної сітки відбувається таким чином, щоб вона відчинялась у протилежний бік від основних дверей.
За інформацією стосовно вибору та продажу москітних сіток звертайтесь до наших спеціалістів.


×


×