vikna6

Компанія Вітраж пропонує своїм клієнтам пластикові вікна та балконні конструкції найкращих виробників та брендів, вхідні металеві двері з МДФ накладками та індивідуальними дизайнерськими рішеннями, понад 200 моделей міжкімнатних  дверей, гаражні ворота та ролокасети провідного європейського виробника Алютех, жалюзі та рулонні штори, які  не тільки чудово прикрасять Ваше вікно, а й захистять Вашу оселю від небажаних поглядів з вулиці та надмірного сонячного світла.

 

 

Компанія «Вітраж» працює на ринку вікон та дверей з 2008 року. В час економічної кризи ми зуміли витримати не лише шалену конкуренцію, а й розвинути мережу наших магазинів та розширити клієнтську базу. Набутий нами досвід дозволяє добре орієнтуватися в різноманітті вікон та дверей, які пропонують українські та закордонні виробники. Ми співпрацюємо тільки з найкращими! З компаніями, які випускають продукцію відмінної якості за виправданими цінами.

76

 

vurobnuctvo2

 

Наша мета — допомогти Вам у виборі товарів, які є невід’ємними елементами інтер’єру та екстер’єру вашої домівки. При цьому максимально задовольнити Ваші вподобання, смаки і потреби, щоб в кінцевому результаті Ви сказали: «Це краще, ніж я міг уявити!» . 

Ми гарантуємо кваліфікований монтаж нашої продукції, адже наші монтажники — професіонали, які досконало знають свою справу, бо практика встановлення почалася для них ще задовго до створення нашої компанії.

Ми переконані, що є речі, які дарують тепло, комфорт та затишок впродовж довгих років. Тому ставши одним з наших замовників, Ви поповните велику родину задоволених клієнтів компанії Вітраж. Вітраж – це вікна і двері для Вашої оселі.

 
×


×