Штори плісе у Львові

Вони дуже популярні, адже мають естетичний вигляд, вражаючу довговічність і порівняно невисоку ціну. Їх використовують як у приватних будинках, так і в громадському просторі. Це ідеальне рішення для різних віконних отворів. Тож якщо вас цікавлять вироби, пристосовані до незвичайних форм вікон, пропонуємо наші плісировані жалюзі за розміром – ми зробимо все можливе, щоб відповідати очікуванням кожного клієнта.

Штори плісе – найкращий спосіб повністю контролювати денне світло у вашій кімнаті. Вони створять унікальні світлові ефекти, які підкреслять зовнішній вигляд вашого інтер’єру. Такі конструкції можна зупинити де завгодно, використовуючи верхню чи нижню смугу. Це дає багато можливостей для контролю світла й захисту зовні.

Які бувають штори плісе?

Передусім вони різняться ступенем затемненості, який залежить від матеріалів і кольорів. Ми підкажемо вам, які варіанти краще підібрати відповідно до кімнат.

 • Спальня – це те місце, де все має налаштовувати на повноцінний відпочинок. Тому найкращим варіантом будуть жалюзі плісе з низьким ступенем світлопропускання: такі моделі називаються «блекаут». Вони захистять від занадто яскравих променів сонця вранці та від нав’язливого світла ліхтарів – увечері. Якщо говорити про матеріал, то в пріоритеті – натуральні чи якісні синтетичні тканини. Бавовна, жаккард, поліестер будуть вдалим вибором. Важливо, щоб полотно добре тримало складки, тож зверніть на це увагу при покупці.
 • У вітальні будуть доречні штори плісе з високим рівнем світлопропускання. Їх можна застосовувати як самостійний варіант драпірування, так і скомбінувати з гардинами – це залежить від стилістики інтер’єру. Щодо вибору матеріалу, то обмежень немає, головне – переконайтеся у високій якості тканини.
 • Плісировані жалюзі для ванни та кухні передусім повинні бути практичними. Вибирайте вироби, пошиті з синтетичних тканин: поліестеру, поліаміду. Вони дуже прості в догляді, а спеціальне просочення, нанесене на матеріал, зможе запобігти осіданню пилу.

Як встановити штори та жалюзі плісе?

Монтаж відбувається у декілька кроків. Дотримуйтеся цієї послідовності, щоб правильно встановити конструкцію.

 1. Розкручуємо штори плісе та кріпимо кронштейни до бічних напрямних. Ручка ліворуч і праворуч повинна бути однакової висоти.
 2. Накручуємо напрямні до стулки.
 3. Засуньте напрямні елементи балок у бічні напрямні та встановіть жалюзі плісе на кріпильні кронштейни.
 4. Встановлюємо тримачі для струн у кришки напрямних. Слідкуйте за тим аби вони не заплутувалися в процесі.
 5. Відкручуємо кріпильні кронштейни з бічних напрямних.
 6. Опускаємо та піднімаємо штори плісе, використовуючи нижню та верхню планки.
 7. Перевірте надійність кріплення.

Зверніться до наших майстрів – і вони професійно встановлять плісе, дотримуючись усіх правил і враховуючи потрібні нюанси.

Тоді ці вироби точно будуть надійно прикріплені – й радуватимуть вас своєю красою та практичністю.

Чим особливі плісе?

Багато хто вирішує купити штори плісе через їхню функціональність та гарний вигляд. Такі конструкції мають свої особливості:

 • системи регулювання у всьому вікні – знизу, зверху чи з обох сторін;
 • виготовлення в незвичайних формах, таких як: півкола, трикутники, трапеції;
 • доступні профілі з лакованого алюмінію;
 • можливість використати дві тканини в одній моделі;
 • монтаж біля віконної панелі чи контуру вікна;
 • широкий асортимент тканин: прозорі, затемнені, ажурні тощо.

Це сучасне рішення, яке ідеально підходить для нестандартних вікон, зимових садів і скляних стін. Тому плісировані жалюзі дуже часто вибирають там, де потрібно досягти незвичайного ефекту. Конструкції, виготовлені на замовлення, прекрасно затемнюють приміщення, захищаючи його від надмірного освітлення. Вони також дуже зручні у використанні.

Замовте штори плісе у Львові за вигідними цінами, звернувшись до нас. Ми допоможемо вам на кожному етапі – від вибору до монтажу, тож ви отримаєте найкраще рішення для будь-якої кімнати.

 


×


×