888

Вертикальні жалюзі у Львові

У більшості сучасних офісів використовуються жалюзі для вікон різноманітних типів. Ми пропонуємо вам звернути увагу на вертикальні жалюзі, які відрізняються високою практичністю та функціональністю.

Вертикальні жалюзі та їхні особливості

Оскільки сучасні виробники пропонують широкий вибір кольорів та дизайнерських візерунків сонцезахисних систем даного типу, вертикальні жалюзі набули широкого поширення і в домашніх умовах. Вони включають в себе карниз, по якому пересуваються ламелі (смужки тканини). Такі жалюзі чудово підходять для прихожої, кухні, вітальні, спальні та ванної кімнати. Тканина ламелів просякнута спеціальною сумішшю, що захищає її від вологи, вигоряння та відштовхує пил. Керування даною сонцезахисною системою відбувається за допомогою нитки, що дозволяє розсувати ламелі.

 

 

Монтаж вертикальних жалюзі може відбуватися кількома способами:
• у відкос (закриваючи вікно, заощаджує простір приміщення);
• на стелю або стіну (такі жалюзі закривають не тільки вікно, але й підвіконня).
Вертикальний тип жалюзі часто використовується в якості перегородки між кімнатами, а також для маскування стелажів та труб.

403cdb2587-111

 

 

yy

Переваги вертикальних жалюзі

Дані системи слугують чудовою заміною штор та відкривають широкі можливості для оформлення приміщень, оскільки мають великий асортимент можливих матеріалів та не потребують складного догляду. Очистити ламелі ви можете за допомогою пилососа, а сильні забруднення можна усунути за допомогою вологої тканини.Залежно від фактури, щільності та кольору, за допомогою вертикальних жалюзі ви можете створити в приміщенні різноманітне освітлення. Наприклад, для приміщень, що знаходяться на тіньовому боці, чудово підійдуть напівпрозорі вертикальні жалюзі, що за зовнішнім виглядом нагадують гардини. На сонячному боці найчастіше використовуються жалюзі з ламелями, що здатні максимально відбивати сонячне світло. В даному випадку найбільш відповідним варіантом зі світлої та дуже щільної тканини.
Однією з найважливіших переваг вертикальних жалюзі є можливість зміни ламелів за виникнення необхідності.

Купити вертикальні жалюзі

Ви можете придбати вертикальні жалюзі, звернувшись до наших фахівців зручним для вас способом. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції за доступними цінами.


×


×