Віконний провітрювач у Львові

Герметичність сучасних пластикових вікон є безперечною перевагою, оскільки забезпечує чудову шумо- та теплоізоляцію, а також захист від неприємних запахів та пилу. Тим не менш, дана властивість має також певні недоліки, серед яких основне місце займає перешкоджання потраплянню свіжого повітря в будинок, що сприяє погіршенню мікроклімату.

Віконний провітрювач та його різновиди

Чудовим сучасним рішенням проблеми провітрювання кімнат став спеціальний віконний провітрювач. На пластикове вікно достатньо буде встановити приточний клапан, що монтується у верхній частині вікна та дозволяє наповнювати приміщення свіжим повітрям. Віконний провітрювач на пластикові вікна безшумний та не потребує багато місця.

Чіткого поділу віконних провітрювачів на типи не існує, однак умовно можна виділити наступні різновиди:

  • автоматичний віконний провітрювач;
  • механічна віконна вентиляція;
  • акустична віконна вентиляція;
  • вбудований провітрювач на пластикові вікна.

Розгляньмо детальніше кожен із типів.

Автоматичний провітрювач для вікон

Даний пристрій обладнується гігрометром або маятником, що діє самостійно. Завдяки такому провітрювачу свіже повітря потрапляє до приміщення цілодобово, незалежно від погодних умов та перепадів температури. Він обладнується додатковим регулятором потоку та запобігає надмірному пропусканню повітря при сильних поривах вітру.

Механічний віконний провітрювач для пластикових вікон

Механічний клапан – це система, що дозволяє вручну контролювати потік свіжого повітря. Ви можете змінювати положення затвору клапану, що знаходиться всередині провітрювача. За необхідності цей клапан можна повністю перекрити або регулювати кількість та напрям потоку повітря. Зовнішня накладка провітрювача обладнана системою захисту від пилу та атмосферних опадів.

Акустичний віконний провітрювач

Даний пристрій складається з внутрішнього клапану та зовнішньої накладки. Він обладнується звуковими мембранами, що мають різну товщину. Головною перевагою акустичного провітрювача є можливість максимально знизити рівень зовнішнього шуму. Даний різновид провітрювачів є незамінним для мешканців великих міст.

Вбудований провітрювач на пластикові вікна

Вбудовані провітрювачі виготовляються  з алюмінію та нічим не відрізняються від механічних приточних пристроїв. В конструкцію даного приладу входить клапан відкриття та захисна сітка від комах. Встановлення вбудованих провітрювачів відбувається під час виробництва або на готові вікна з заміною склопакета.

За більш детальними відомостями щодо різновидів віконних провітрювачів, які є в нашому асортименті звертайтесь до наших торгових менеджерів за вказаним номером телефону.


×


×