Спеціально для естетів представляємо унікальну розробку інженерів компанії Rehau, яка втілила в себе найсміливіші ідеї та рішення! Дана система профілів забезпечує неперевершені раніше характеристики в поєднанні з цікавим дизайном. Вікна Rehau Ecosol відрізняються збільшеним світловим прорізом, що забезпечує на 10% більше світлопропускання – більше скла, більше сонця, красивіше вікно!

Ширина профілю Rehau Delight становить 70 мм, що в поєднанні з 5-ма внутрішніми камерами забезпечує максимальну теплоізоляцію, а також кращий захист від шуму.

k6

Загальний опис вікна

Кількість повітряних камер та ширина профілю5 камер, 70 мм
Товщина зовнішньої стінки профілю3 мм
Товщина армованого підсиленняП-подібне,1,4 мм
Варіанти встановлення склопакетів24мм, 32 мм,40мм
Геометрія штапика/колір ущільнювачаЗаокруглений/чорний*
Гарантія на профіль10 років

 

3-5

 

Переваги Rehau Ecosol

  1. Головною перевагою профільної системи REHAU Ecosol в порівнянні з традиційною – на 10% більше світла, за рахунок зменшення висоти коробки і стулки. За рахунок цього в приміщення проникає більше сонячного світла, що дозволить вам заощадити на додатковому денному освітленні;
  2. Кращі показники шумоізоляції, завдяки встановленню двокамерного склопакету різної дистанції з аргоном;
  3. Енергоефективність, завдяки глибині “заходу” склопакета в раму на 21 мм (зазвичай це не більше 18 мм!);
  4. Висока стабільність конструкцій, завдяки 1,4 мм армуванню в середині профілю;
  5. Надійна фурнітура, до якої за замовчуванням входить мікропровітрювання, мікроліфт і блокування помилкового відкриття.

 

Замовити вікно

 

Варіанти ламінації

Чому наші вікна кращі?

Віконні профілі REHAU пройшли десятиліття випробувань у всіх кліматичних умовах і придатні до експлуатації навіть в самому екстремальному середовищі. Поверхня профілю не втрачає колір з часом.

Продукція REHAU проходить випробування на водо- і звуконепроникність, теплопровідність, злому і відповідають вимогам німецького Національного стандарту (RAL) та українського УкрСЕПРО. Крім того, проводяться абсолютно унікальні дослідження – наприклад, профіль піддається впливу сонячної радіації і впливу вихлопних газів в камері штучного старіння.

Вікна REHAU виготовляються тільки на авторизованих виробництвах з багатоступеневим контролем якості на всіх етапах виробничого процес, що забезпечує довговічність та відсутність браку виробів.

ПВХ-профіль німецького концерну REHAU, продукція якого користується заслуженим визнанням на європейському ринку вже більше 50 років. Вікна Рехау – це надійність, стійкість до сонячних промінів, екологічність, та саме головне – енергозбереження. Ми створюємо такі пластикові вікна, які зберігають тепло у приміщенні та максимально запобігають тепловтратам.

Що зміниться на краще після встановлення вікна?

ПоказникЗвичайне вікноEcosol
01Теплозберігання (коефіцієнт опору теплопередачі)0,51 м 2 К/Вт0,77 м 2 К/Вт
02ШумоізоляціяЗниження до 26 ДбЗниження до 40 Дб
3Додаткове пропускання світла-+10 % світла
4Економія втрат тепла за опалюваний сезон0до 32%

Ціни на стандартні конструкції

ЗображенняНазва та характеристикиЦіна
2stДвостулкове вікно
Ширина: 1300
Висота: 1400
Від ХХХгрн
3stДвостулкове вікно
Ширина: 2050
Висота: 1400
Від ХХХгрн
balkonДвостулкове вікно
Ширина: 2000
Висота: 2105
Від ХХХгрн

Рекомендуємо також купити
×


×