Secustik®

Віконні ручки Secustik® мають в якості базової безпеки запатентований запірний механізм, який запобігає несанкціонованому зміщенню фурнітури вікна ззовні. Механізм зчеплення, розташований між ручкою і чотиригранним штифтом, діє як “механічний діод”. Він дозволяє повертати віконну ручку зсередини, але блокує її в разі спроби провертання ручки через фурнітуру вікна ззовні. Тим самим ці ручки відповідають вимогам AHS RAL – RG607 / 13. При повороті ручки на 180 градусів з положення “Закрито” в положення “провітрювання” чується чітке потьохкування замикаючого механізму в різних положеннях ручки. Цей типовий звук Secustik® і є підвищеною безпекою вікна, яку ви можете почути.

 

Ручки GreenteQ

Ручки GreenteQ виготовлені з міцного сплаву алюмінію. Мають велику кольорову гамму і німецьку якість за доступною ціною. Хід ручки має 45 градусів і є дуже плавним. Для особливо вимогливих покупців клацання ручки є дуже тихим. Елегантна і сучасна ручка GreenteQ дозволить по-новому поглянути на оформлення вікна і відкрити нові можливості в дизайні Вашої кімнати.

Переваги:

  • елегантність;
  • надійність;
  • зносостійкість.

 

Віконні ручки – це не тільки важливий елемент дизайну вікна, але й складова частина його функціональності. Вони можуть виготовлятися з різноманітних матеріалів, таких як латунь або сплави алюмінію. По завершенню виробничого процесу ручки для вікон підлягають обробці з використанням спеціальних антикорозійних складів, що допомагають забезпечити захист від механічних пошкоджень та продовжити термін експлуатації.

Ручки для пластикових вікон

Більшість сучасних пластикових вікон обладнується стандартними недорогими ручками зі схожим дизайном, однак ми пропонуємо більш оригінальні та функціональні варіанти. В нашому каталозі представлені ручки різного кольору та форми, які дозволять втілити різноманітні дизайнерські рішення. Наприклад, для пластикового вікна, дизайн якого зроблений «під дерево», найчастіше використовуються ручки золотистого або бронзового кольору. Вартість ручки в кольоровому виконанні, як правило, відрізняється від ціни білої віконної ручки.
Віконні ручки від сучасних виробників можуть обладнуватися спеціальним запірним механізмом, призначеним для запобігання зміщенню фурнітури з зовнішньої частини вікна та несанкціонованому проникненню в приміщення. Принцип дії такого механізму полягає в тому, що ви без перешкод зможете повернути віконну ручку зсередини, однак при спробі зсунути її ззовні відбудеться блокування.

Ручки для вікон: типи

Виділяють два основних типи віконних ручок, серед яких:

    • протизломні ручки (фіксуються при спробі зламати вікно з вулиці та блокують його відкриття);
    • віконні ручки з ключем (стулка блокується за допомогою ключа, що не дозволяє дітям самостійно відкривати вікно; ззовні таке вікно не відкривається, однак функція провітрювання залишається).

Віконні ручки виготовляються з алюмінію та мають чудову ергономіку та елегантний дизайн.

Купити віконні ручкиу Львові

Якщо ви вирішили замінити зламану віконну ручку або просто придбати більш надійний варіант, ніж той, що представлений у базовій комплектації вашої віконної системи, звертайтесь до нас за одним із телефонів, розміщених на сайті. Ми допоможемо підібрати відповідний варіант ручок для ваших вікон за доступною ціною.


×


×