Після появи дитини в сім’ї на перший план виходить організація безпеки в будинку. Ми пропонуємо вам убезпечити наявні у вас віконні системи за допомогою спеціального дитячого замка. Якщо старі дерев’яні вікна часом було непросто відкрити навіть дорослій людині, то сучасні пластикові аналоги є значно зручнішими в експлуатації. Єдиним недоліком таких віконних систем є той факт, що вони недостатньо безпечні для дітей, однак сучасні дитячі замки допоможуть з легкістю вирішити дану проблему.

 

Дитячий замок на вікно: різновиди

Дитячі віконні замки – це компактні пристрої, що встановлюються на нижню частину стулки вікна. Такий замок може встановлюватися не тільки на пластикові, але й на сучасні дерев’яні вікна. Існує два основних типи дитячих замків: стандартний та замок із тросом.
В закритому положенні звичайний дитячий замок повністю блокує відкриття віконної стулки, однак залишає можливість провітрювати приміщення. Даний різновид має наступні переваги:

  • естетичний зовнішній вигляд (завдяки компактним розмірам дитячий замок не псує дизайну вікна);
  • простий спосіб монтажу (немає необхідності у виклику спеціаліста, оскільки достатньо буде просто закрутити чотири шурупи);
  • доступна ціна (дитячий замок на вікна зможе дозволити собі навіть сім’я зі скромним бюджетом).

Замок із тросом, в свою чергу, має менш естетичний дизайн, ніж у звичайного дитячого замка. Після встановлення такого замка ви зможете частково відкривати вікно не тільки для провітрювання. Спосіб монтажу даного пристрою ще простіший, ніж у випадку зі звичайним замком.
Ви також можете встановити обмежувач відкривання, який дозволить відчиняти вікно лише на необхідну ширину. Така система безпеки менш зручна в експлуатації та має більш складний спосіб монтажу, ніж дитячі замки на вікна. Перед покупкою переконайтесь, що обраний варіант відповідає всім вашим вимогам та підходить для вашого вікна. Для цього рекомендуємо проконсультуватись у спеціалістів та виконати попередні заміри.

Дитячі замки на вікна купити у Львові

Якщо ви хочете убезпечити свій будинок за допомогою дитячих замків для віконних систем, ознайомтеся з каталогом відповідних товарів на нашому сайті та зверніться до нас за допомогою у виборі необхідної фурнітури для вікон. Зв’язатись з нами ви можете, заповнивши форму зворотного зв’язку або зателефонувавши за одним із вказаних номерів.


×


×