Віконні шпроси – це різновид решітки, що встановлюється на вікна в якості декоративного елементу або для укріплення дерев’яних та металопластикових вікон. За допомогою декоративних шпросів високі та широкі вікна вдається розділити на певну кількість менших елементів. В свою чергу, конструктивні шпроси дозволяють укріпити велике за площею пластикове вікно та сприяють підвищенню безпеки. Найбільшого поширення дані віконні аксесуари набули при будівництві котеджів та заміських будинків.

Шпроси на вікнах: різновиди

Перед покупкою віконних шпросів необхідно вивчити особливості кожного з типів, щоб не зіпсувати екстер’єр будинку. Декоративна розкладка залежно від конструкції поділяється на наступні різновиди:

  • з прямими або фрезерованими краями;
  • широкі;
  • вузькі;
  • вигнуті.

Використовуючи шпроси для вікон, ви зможете створити візерунок будь-якої форми. Досягти такого ефекту вдається завдяки можливості з’єднувати шпроси під різним кутом. Для створення оригінального оформлення можна доповнити шпроси оригінальними вензелями.

Декоративні віконні шпроси у Львові

Декоративна розкладка може бути широкою та вузькою. Визначаючись із товщиною, пам’ятайте, що широкі шпроси можуть згинатися в радіусі не більше 8 мм. Декоративні шпроси, що розташовуються всередині склопакета, виготовляються з пластику чи алюмінію під час виробництва вікна. Вони не можуть встановлюватися на вже готовий виріб.
Накладні декоративні шпроси представляють собою окрему рамку, що кріпиться до вікна з боку вулиці. Подібна конструкція підходить виключно для дерев’яних вікон.

Конструктивні шпроси

Даний різновид призначений для розділення віконної рами на більш дрібні частини, в простір яких встановлюється окремий склопакет. В якості матеріалу для виготовлення конструктивних шпросів слугує той самий матеріал, який було використано для виготовлення віконної рами (дерево, алюміній, ПВХ).
Віконні шпроси допоможуть надати оригінальності зовнішньому оформленню офісу вашої компанії або незвичним чином прикрасити вікна вашого будинку. Сучасні виробники пропонують широкий вибір віконних шпросів на будь-який смак.

Купити віконні шпроси

Якщо ви вирішили змінити зовнішній вигляд вікон або просто придбати оригінальний варіант оформлення екстер’єру будинку, звертайтесь до наших спеціалістів. Ми допоможемо підібрати варіант, що найкраще підійде до дизайну вікон саме вашої будівлі. За детальною інформацією звертайтесь до нас за одним із вказаних телефонів.

 


×


×