Погодні умови в нашому регіоні нашої дуже мінливі. І якщо взимку вікнам доводиться захищатися від холоду, то влітку вони повинні відмінно переносити спеку. Раніше в допомогу нашим вікнам приходили обігрівачі та кондиціонери. Поки не появилися мультифункціональні склопакети Solar.Solar original

Влітку в квартирі жарко, бо через вікна проникає потік інфрачервоного випромінювання від сонця. Доторкніться до підвіконня. Відчуваєте, який він гарячий? Склопакет Solar відображає інфрачервоне випромінювання, але пропускає все видиме світло. Варто встановити склопакет Solar, і в приміщенні буде прохолодно, як у тіні, і світло, як на сонці.

Переваги склопакету SOLAR:

Досвідчені господині знають, щоб зберегти тепло, запинають штори. Мультифункціональний склопакет Solar відображає інфрачервоне випромінювання назад у квартиру, завдяки чому втрати тепла через вікна зменшуються на 87%. Щоб не мерзнути взимку, встановлюйте склопакет Solar. Таке рішення особливо актуально для заміських будинків з автономним опаленням.

 

солар прозорість

Прозорість з середини

Ідея відображати інфрачервоні промені не нова. Зазвичай для цієї мети використовують тонування, яке зменшуює світловий потік, або зовсім закривають вікна шторами або жалюзі. Термоізоляція, досягнута ціною слабкого освітлення, годиться для офісів, але не для дому. Унікальність склопакету Solar в тому, що він пропускає більше світла, ніж звичайне скло, відсікаючи лише непотрібне випромінювання.

 

солар зовні

Легка тонованість ззовні

Не завжди прозорість затребувана. Мешканці перших поверхів і квартир з видом на сусідній будинок змушені завішувати вікна, захищаючись від чужих поглядів для таких випадків ми пропонуємо склопакети серії Solar, які маючи легку тонованість створюють дзеркальний ефект у світлу пору дня.

Спробуємо розібратися, який варіант склопакета найкраще підходить для приміщень в яких Ви збираєтеся встановити металопластикові конструкції. Постараємося дати відповідь на питання: як при виборі склопакета максимально зменшити втрати тепла взимку, і за допомогою якої формули склопакета можна скоротити витрати на кондиціонуванні влітку.

Показники ефективності склопакетів

tabl111

 

Однокамерний звичайний склопакет

Однокамерний звичайний склопакет

 

Двокамерний звичайний склопакет

Двокамерний звичайний склопакет

 

Однокамерний енергозберігаючий склопакет

Однокамерний енергозберігаючий склопакет

 

Двокамерний енергозберігаючий склопакет

Двокамерний енергозберігаючий склопакет

 

 

Однокамерний склопакет SOLAR

Однокамерний склопакет SOLAR

 

Двокамерний склопакет SOLAR

Двокамерний склопакет SOLAR

 

Двокамерний енергозберігаючий склопакет SOLAR

Двокамерний енергозберігаючий склопакет SOLARТип склопакетуПропускання денного світла в дімПропускання сонячного теплаУтримання тепла в приміщенні
однокамерний звичайний83%80%2%
однокамерний енергозберігаючий80%66%80%
однокамерний  мультифункціональний Solar67%42%87%
двокамерний звичайний76%72%55%
двокамерний енергозберігаючий73%60%154%
двокамерний мультифункціональний  Solar62%40%154%
максимальні характеристики мультифункціональний  Solar+енергія60%39%254%×


×