Як вибрати якісне та надійне вікноПід час планування та проведення капітального ремонту, який вимагає значних фінансових витрат, не можна залишати поза увагою жодних деталей. Звичайно, всім хочеться заощадити. І це найчастіше робиться за рахунок, здавалось би, дрібниць, але врешті-решт такі рішення виявляються не завжди виправданими. Спроби заощадити на якості можуть призвести в майбутньому до значно серйозніших витрат.

Під час проведення ремонту майже завжди в бюджеті передбачається і встановлення металопластикових вікон. За умови якісного монтажу сучасні віконні системи сприяють створенню у приміщеннях теплої та затишної атмосфери.

Основні переваги вікон із металопластикового профілю

Для виготовлення металопластикових вікон використовується екологічно чистий матеріал, до складу якого входить порошок ПВХ, змішаний зі стабілізаторами. Такі конструкції мають багато переваг, але найбільш значимими споживачі вважають такі:

  • пожежостійкість: ПВХ спалахує лише тоді, коли показники температури сягають 500 ˚С;
  • безпека для людини: профілі не виділяють токсичних речових, а також на них не розмножується пліснява;
  • тривала експлуатація: якість віконної системи гарантується протягом 50 років, а профіль залишається білим завдяки доданим стабілізаторам;
  • функціональність: окрім базових опцій, можна замовити і декілька додаткових (мікропровітрювання, блокування ручки тощо);
  • вигідність: за герметичністю металопластикові конструкції не поступаються алюмінієвим, але є значно дешевшими за них;
  • надійний захист: всі несучі частини та фурнітура кріпляться до сталевого профілю, який проходить на краю короба. Він додає жорсткості конструкції.

Металопластикові вікна сприяють не лише максимальному збереженню тепла, але й запобігають потраплянню бруду та пилу з вулиці, забезпечують шумоізоляцію. Доступні ціни з року в рік сприяють загальному розповсюдженню такої продукції. Більшість віконних виробів із металопластику відповідають стандартам якості, що підтверджується сертифікатами. Це дозволяє монтувати їх у медичних закладах. Гладка поверхня профілю сприяє утриманню таких вікон в ідеальній чистоті.

Стильний дизайн металопластикових вікон приваблює увагу дизайнерів інтер’єру. Конструкції здебільшого виготовляються в стандартному білому кольорі, але можна замовити і різні відтінки: темний та золотий дуб, махагоні та ін.

Leave A Comment


×


×