Види металопластикових віконОкрім виконання практичних функцій, віконні системи з металопластику можуть виступати в ролі одного з головних елементів дизайну приміщення. Якщо ви плануєте оригінальне оформлення інтер’єру, можна обрати вікна з нестандартним дизайном. Наприклад, цікавим варіантом будуть конструкції трикутної, круглої або арочної форми. В якості елементів декору для металопластикових вікон можуть використовуватись шпроси та спеціальні накладки.

Сучасні виробники випускають широкий асортимент віконних систем із декоративним склом (наприклад, з вітражем), але найцікавішою новинкою стали вироби, обладнані додатковою фурнітурою з дистанційним керуванням на пульті.

Обираючи вікна для свого будинку, слід визначитись із такими критеріями, як необхідний функціонал, форма та дизайнерські особливості конструкції. Для дитячої кімнати необхідно підібрати варіант, обладнаний спеціальною системою захисту, яка не дозволить маленькій дитині самостійно відчинити вікно або регулюватиме рівень його відкриття.

Також варто звернути увагу на шумоізоляційні властивості. Наприклад, мешканцям квартир, розташованих на першому поверсі, підійдуть вікна з широким 5-камерним профілем.

Установка металопластикових вікон

Для довговічної експлуатації конструкції необхідно провести якісний професійний монтаж. Спеціалісти забезпечують ідеальну посадку та повну герметичність віконної системи. Монтажні роботи виконуються в кілька послідовних етапів:

  • майстер проводить замір віконних пройомів;
  • спеціалісти створюють проект із урахуванням вимог замовника;
  • визначення вартості робіт;
  • безпосередній монтаж конструкцій та налаштування правильного функціонування механізмів.

Завдяки удосконаленню технології виробництва, вартість пластикових віконних систем значно знизилась без негативного впливу на якість. За рахунок своєї високої ціни та непрактичності, дерев’яні вікна поступово виходять із ужитку. Утеплити свій будинок та ізолювати приміщення від шуму за допомогою металопластикових вікон у наші дні може собі дозволити практично кожна сім’я.

Повний комплект необхідних робіт ви можете замовити у наших спеціалістів. Ми в максимально короткі терміни виконаємо монтаж віконних конструкцій та налаштуємо справну роботу всіх механізмів.

Де купити металопластикові вікна?

Пошук якісної продукції за доступною ціною завжди цікавить потенційних клієнтів, незалежно від сфери, послуг якої вони потребують. Спеціалісти нашої компанії мають великий досвід у галузі продажу вікон з металопластику та можуть із упевненістю заявити, що якісні конструкції за доступною ціною придбати цілком можливо.

Якщо ви плануєте ремонт і шукаєте вигідні пропозиції для заміни старих віконних систем, ознайомтесь із каталогом товарів, представлених на нашому сайті. Ми пропонуємо металопластикові вікна від надійних перевірених виробників, серед яких: Rehau, Aluplast і Viknaroff. У нас представлена продукція, що відповідає європейським стандартам якості та має відповідні сертифікати.

Ціна буде залежати від виробника, якості матеріалу та типу профіля вибраного вами товару. Дізнатись більш детальну інформацію та отримати відповіді на всі запитання можна, зв’язавшись із нашими менеджерами за телефоном.

Leave A Comment


×


×