Гаражні ворота Trend у Львові

Новинка 2015 року! Це безпечні та практичні ворота товщиною 40 мм. Відповідають європейським вимогам стандарту. В комплект воріт входить фурнітура з оцинкованої сталі. Пружини мають найвищий показник використання серед конкурентів – до 25 тис. циклів відчиняння.

tb_1

 

Гарантія безпеки

Ворота оснащені додатковою системою захисту від раптового падіння площини при поломці пружини.

 

 

Без протягів

передній вузол, що входить в систему направляючих з оцинкованої сталі, має надійну та міцну конструкцію з високою стійкістю при експлуатації.

tb_2

 

tb_3

 

Стійкість до корозії

Навіть при високій вологості корозійні процеси неможливі. Цьому запобігають пластикові основи кутових стійок та серійне фарбування в білий колір (RAL9016).

 

Різноманіття в встановлення

Стандартні ворота можна встановити навіть в великий ворітний отвір, адже кутові стійки і нащільник можуть висовуватись в отвір.

 

tb_4

tb_5

 

Тихі рухи

Ролики з підшипниками дозволяють воротам рухатись плавно та тихо. Вони закритого типу, тому захищені від пилу та вологи, не потребують змащування.

 

 

Теплоізоляція
Сталеві панелі, наповнені пінним поліуретаном, надають якісну ізоляцію від холоду.
tb_6
tb_7
Надійна конструкція сендвіч-панелей
Повне виключення можливості розшарування панелей, завдяки замкнутому контуру сталевих листів та 4 шарам металу в місці кріплення саморізів.Високоякісне покриття

Повний захист панелі поверхні від здуття на сонці та корозії надає зносостійке полиуретанове, цинкове покриття та адгезійний лак.

 

 

tb_8

44

 

Індивідуальний дизайн та гармонія стилю

Широкий асортимент виду та кольору надає вам можливість обрати саме те, що вам хочеться. Компанія «Алютех» надає 5 видів поверхні і колірну палітру в 10 стандартних відтінків і 3 відтінки «під дерево».

Також наявні додаткові елементи для воріт – вбудована хвіртка, замок, вікна та багато іншого для вашого комфорту та максимально функціональності воріт.

 

 

Надійне та безпечне управління

Ворота з приводом надають експлуатації максимального комфорту, адже автоматичними воротами можна керувати прямо із салону автомобіля за допомогою пульта. Це особливо приємно при поганій погоді.

Серія ASG (AN-Motors) – вигідна бюджетна автоматизація, перевірена часом.

Серії Comfort x0, Comfort 2×0 (Marantec) – німецька автоматика по максимально привабливій ціні.

 

img3n


×


×