Міжкімнатні двері не тільки відрізняються своєю функціональністю та допомагають розподілити простір приміщення, але й стали важливим елементом дизайну. Вони можуть виготовлятись у різноманітних стилях, завдяки чому гармонійно вписуються до будь-якого інтер’єру.

Міжкімнатні двері «Ваш стиль»

Компанія «Ваш стиль» займається виробництвом шпонованих міжкімнатних дверей. На заводі використовується сучасне німецьке та італійське обладнання, що поєднує в собі сучасні технології, високу якість та надійність. Досвід компанії в галузі виробництва дверей складає більше 20 років, за рахунок чого підприємство отримало довіру значної кількості клієнтів.

Вся продукція компанії «Ваш стиль» виготовляється виключно з натуральних матеріалів, таких як шпон дубу, деревина хвойних порід та ін. Під час фарбування дверей також використовуються натуральні матеріали, що не включають шкідливих речовин та повністю безпечні в експлуатації.

Міжкімнатні двері від виробника

Пропонуємо вам звернути увагу на якісну продукцію від надійного виробника, перевіреного часом. На заводі компанії «Ваш стиль» виготовляється широке розмаїття моделей міжкімнатних дверей, що відрізняються гармонією ціни та якості, а також тривалим терміном експлуатації. Найбільшого поширення набувають шпоновані міжкімнатні двері зі скляними вставками, оскільки вони мають найширші можливості у сфері креативного дизайну.

Для того щоб зробити конструкцію дверей дещо легшою, під час каркасно-щитової збірки усуваються всі пустоти. При збірці міжкімнатних дверей в стилі модерн переважно використовується подетальний метод. В даному випадку кожну деталь окремо обшивають шпоном, а пізніше з’єднують між собою всі елементи конструкції. Зверніть увагу, що шпон із цінних порід дерев надає полотну вишуканого та естетичного зовнішнього вигляду. Такий особливий дизайн ніяк не впливає на ціну, але справляє неперевершене враження.

Спеціалісти компанії «Ваш стиль» контролюють якість продукції на всіх етапах виробництва, тому ви можете бути впевнені в тому, що міжкімнатні двері відповідають усім основним міжнародним стандартам.

Міжкімнатні двері купити

Перед покупкою ви можете ознайомитись із асортиментом міжкімнатних дверей в онлайн-каталозі, розміщеному на нашому сайті. Додаткові питання можна поставити нам за одним із вказаних номерів телефонів.


×


×