Danke

Підвіконня Данке (Danke) у Львові

Підвіконня є досить функціональним елементом інтер’єру. Вони мають широку галузь застосування і, залежно від розміру, можуть слугувати в ролі підставки чи полиці для книг, а також у якості стола та навіть ліжка. Тим не менш, не всі підвіконня є настільки практичними. В нашій статті мова піде про найсучасніші моделі від торгової марки Данке.

Пластикові підвіконня Danke

Моделі Danke – це підвіконня німецького виробництва, що виготовляються із застосуванням сучасних технологій на новому обладнанні. Над виробничим процесом працюють досвідчені вчені, конструктори та дизайнери.
Підвіконня Данке виготовляються з екологічно чистих матеріалів із використанням поліуретанового клею. Пропонуємо вам список основних переваг, які можуть зіграти вирішальну роль при виборі підвіконня:

  • відносно низька вартість (наявність автоматизованого процесу виробництва дозволила зробити продукцію Данке доступною для широкого кола споживачів);
  • екологічність (в процесі виготовлення продукції не використовуються шкідливі речовини);
  • надійність та якість (підвіконня стійкі до впливу вологи та витримують механічні навантаження, протягом тривалого періоду зберігають хороший зовнішній вигляд та не піддаються впливу ультрафіолетових променів).

Пластикові підвіконня Данке: особливості виробництва

Danke – це підвіконня преміум-класу, що відрізняються запатентованою оригінальною конструкцією, яку було розроблено за участі німецьких спеціалістів. Дошка з ПВХ виготовляється виключно з використанням імпортної високоякісної сировини. На кожному етапі виробництва продукція піддається жорсткому контролю якості.
Технологія, що використовується при виготовленні покриття для підвіконня, не потребує дії високих температур та тиску. Під час виробництва не використовується формальдегід та розчинники, тому дана технологія є повністю екологічною і не має сучасних аналогів. В якості покриття виступає ламінат із глянцевою фактурою, що має високу стійкість до зносу.

Жалюзі горизонтальні купити у Львові

У нас ви можете замовити якісну продукцію, за доступною ціною. Для цього вам буде достатньо зв’язатись із нами за вказаним телефоном або замовити зворотній дзвінок на сайті. Наявність широкої гами кольорів дозволить вам обрати варіант, який підійде саме під ваш дизайн інтер’єру.Кольорова гама


×


×