Підвіконня Crystalit

6
На ринку України підвіконня Кристаліт з’явились порівняно недавно, однак вже встигли завоювати довіру багатьох споживачів. Дана тенденція пояснюється такими перевагами як надійність, стійкість до впливу високих температур та вологи, ідеально гладка поверхня та доступна вартість.

Підвіконня Crystallit: основні характеристики

Глибина підвіконня Кристаліт може складати від 15 до 60 см, а максимально можлива довжина не перевищує 6 м. Завдяки наявності зовнішніх стінок та товстих ребер, структура підвіконної дошки відрізняється високою міцністю, а підвіконня, в свою чергу, мають тривалий термін експлуатації (може складати до 50 років). Для того щоб підвіконня прослужили максимально довго, необхідно дотримуватись всіх правил транспортування, монтажу та догляду.
Поверхня підвіконь Кристаліт володіє високою стійкістю до механічних пошкоджень та впливу ультрафіолетових променів. Для догляду за ними можуть використовуватись хімічні миючі засоби, які жодним чином не пошкодять поверхню.

Пластикові підвіконня Кристаліт: переваги

Покупка пластикового підвіконня від даної торгової марки має ряд переваг. Розглянемо список основних позитивних рис цієї продукції:

  • стійкість до високої вологості (не піддаються корозії);
  • можливість витримувати значні навантаження та стійкість до механічних пошкоджень;
  • пластик не чутливий до ультрафіолетових променів та перепадів температур;
  • виготовлення підвіконь відбувається з використання екологічно чистих матеріалів, які не несуть шкоди для здоров’я;
  • пластикові підвіконня не потребують складного догляду, фарбування чи ремонту.

Підвіконня Crystallit допомагають збільшити ширину повітряного прошарку між стінами та вікном, що допомагає підтримувати оптимальну температуру в приміщенні під час будь-якої пори року.
Виготовлення пластикових підвіконь Crystallit відбувається на сучасному заводі за допомогою новітнього обладнання, тому повністю відповідають європейським стандартам якості та експлуатаційними характеристиками, що дозволяють гідно конкурувати із провідними виробниками в даній сфері.

Купить пластикові підвіконня Crystallit (Кристаліт)

Ви можете обрати для свого будинку матові або глянцеві пластикові підвіконня Кристаліт. Ми гарантуємо високу якість та стильний дизайн за доступною ціною. За детальною інформацією звертайтесь за одним із телефонів, вказаних на сайті.

×Please leave this field empty.

×

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.