6

Підвіконня виступають не лише в ролі необхідного архітектурного елементу, але й у якості цікавої дизайнерської прикраси вашого вікна. Він може бути виконаним у стандартному класичному стилі, а може виготовлятися в яскравому оригінальному виконанні. Найбільш популярними в наш час залишаються класичні білі підвіконня.

Підвіконня Альбер: особливості конструкції

Не дивлячись на те, що підвіконня з дерев’яного масиву можуть постраждати від впливу води чи конденсату, сучасним виробникам вдалося досягти нових успіхів у сфері виготовлення дерев’яних підвіконь. Спеціальні типи покриттів, лаки та способи обробки дозволяють підвищити якість та стійкість майже будь-якого масиву дерева. Найбільшого поширення сучасні дерев’яні підвіконня Альбер набули серед мешканців міст із підвищеною вологістю. Мова може йти, наприклад, про міста, розташовані на берегу ріки.
У якості основи підвіконня Alber використовується міцна формостійка плита, що може виготовлятись із берези або вільхи. Після цього конструкція шпонується з використанням натуральних дубових матеріалів, а на кінцевому етапі покривається спеціальним лаковим розчином. Подібний принцип виробництва дозволяє гарантувати високу якість, вишуканий дизайн та довговічність підвіконня.

Підвіконня Alber: переваги

Вироби торговельної марки Альбер відрізняються тривалим терміном експлуатації і не втрачають первинного зовнішнього вигляду протягом тривалого періоду часу. Не дивлячись на це, вони володіють такою важливою перевагою як хороший реставраційний потенціал. Якщо за довгі роки експлуатації підвіконня втратило первинний блиск, то його відновлення не викличе жодних труднощів. У випадку з пластиковими вікнами реставраційний варіант неможливий.
Оскільки підвіконня Alber – це продукція, виготовлена із натуральних матеріалів, її якість не викликає жодних сумнівів. Допускається використання лише тих барвників, що виготовляються на водній основі, а покриття верхнього шару виконується за допомогою чистого лаку. Завдяки стійкості до дії хімічних речовин, догляд за дерев’яними підвіконнями Альбер не викликає складнощів.

Підвіконня Альбер дерев’яні купити у Львові

Ви можете замовити підвіконня, виконані в різноманітних кольорах та відтінках. Наші спеціалісти ознайомлять вас із асортиментом та допоможуть підібрати варіант, що найкраще відповідатиме кольоровій гамі вашого приміщення. Звертайтесь до нас за вказаним телефоном або за допомогою форми зворотного зв’язку.


Кольорова гамма
×


×