Для того щоб ремонт будинку виглядав завершеним, необхідно підібрати якісні двері, які будуть мати вишуканий дизайн та підходити під загальний стиль інтер’єру. Форма і матеріал дверей, як правило, підбираються заздалегідь, щоб було легше прорахувати бюджет проекту. В наш час широкої популярності набувають двері Білорусії, що відповідають міжнародним стандартам якості та вимогам до екологічної чистоти.

Двері Білорусії та їхні переваги

Ми пропонуємо вам широкий вибір шпонованих дверей із сосни, дубу та інших типів деревини, які відрізняються надзвичайною довговічністю. До основних переваг дверей Білорусії відносяться наступні:

  • низька звукопровідність;
  • висока функціональність;
  • великий вибір кольорових та стилістичних рішень;
  • використання натуральних матеріалів під час виробництва;
  • електростатичність (запобігає появі забруднень та пилу на поверхні).

Міжкімнатні білоруські двері можуть виготовлятися в різноманітних модифікаціях та оригінальних стильових рішеннях. Ви можете підібрати для себе варіант у тому стилі, який найкраще впишеться до оформлення вашого будинку.

Білоруські двері: особливості

До головних особливостей білоруських дверних виробів відноситься орієнтованість на експорт, а також конкурентність якості та вигідна ціна виробів. Зверніть увагу, що асортимент включає як дорогі моделі дверей, так і якісні бюджетні варіанти з не менш вишуканим дизайном. Досвід білоруських спеціалістів та використання передових технологій дозволяють створювати продукцію відповідно до міжнародних стандартів якості. За більш детальними відомостями щодо особливостей тієї чи іншої моделі звертайтесь до нас за допомогою контактної інформації, вказаної на сайті.


×


×