Гаражні ворота Алютех (Alutech) у Львові

Серед великого розмаїття автоматичних гаражних воріт від сучасних виробників найбільшого поширення набули вироби марки Алютех. Секційні гаражні ворота від даної білоруської фірми складаються з сендвіч-панелей завтовшки 40-45 мм та можуть виготовлятися в різноманітних кольорах та дизайнерських рішеннях.

Автоматичні гаражні ворота Алютех: особливості

pic_30 (1)Стандартний комплект секційних гаражних воріт від даної торговельної марки включає в себе наступні елементи конструкції:

 • набір панелей;
 • торсіонний механізм воріт;
 • направляючі;
 • кріплення.

Полотно гаражних конструкцій включає кілька секцій, що об’єднані між собою з використанням сталевих петель. Воно рухається по направляючих, переходячи з вертикального (закритого) положення у відкрите (горизонтальне). Рух по даній траєкторії дозволяє заощадити простір всередині гаража, а також простір перед воротами.

Автоматичні секційні ворота Алютех: переваги

Обираючи ворота для гаража від білоруської фірми Алютех, ви отримуєте наступний список переваг:

 • безпека та надійність;
 • високий рівень теплоізоляції;
 • хороша герметизація пройому;
 • зручність та простота експлуатації.

Ролетні гаражні ворота обладнуються електричним приводом, що сприяє додатковому комфорту при експлуатації конструкції. Секційні ворота для гаражу мають дистанційне управління, завдяки чому керування може здійснюватися, не виходячи з автомобіля. Зверніть увагу, що в разі виникнення проблем з електрикою автоматичні гаражні ворота можуть бути переведені в ручний режим управління. Дана операція стає можливою за рахунок механізму розблокування.
Гаражні ворота «Алютех» безпечні в експлуатації: в разі зіткнення з перешкодою вони зупиняються, після чого відкатуються назад. Ще однією важливою перевагою є їхній дизайн. Дані ворота чудово впишуться не тільки в екстер’єр сучасного будинку, але й ідеально підійдуть до класичного котеджу.

Купити гаражні ворота Алютех

Ми пропонуємо автоматичні секційні ворота, що відповідають міжнародним стандартам якості та європейським вимогам до безпеки в експлуатації. У нас представлений широкий вибір гаражних воріт за доступними цінами. Більш детальну інформацію щодо характеристик та різновидів ролетних воріт ви можете дізнатись у наших спеціалістів. Якщо ви потребуєте допомоги у виборі, телефонуйте нам за вказаним номером або замовте зворотній дзвінок на сайті.

Типи гаражних воріт

Серія Classic (торсіонні пружини)

11Максимальний розмір – 6000х3085 мм

Торсіонні пружини, розміщенні над поверхнею, забезпечують компенсацію ваги воріт.

Особливості конструкції:

 1. Регулююча сполучна муфта при встановленні воріт провертає дві частини валу відносно один одного. Це дає можливість для рівномірного натягування тросів.
 2. Безпека при раптовій поломці. Запобіжна храпова муфта, встановлена на кожну торсійну пружину, в разі поломки, блокує вал і утримує площину воріт від раптового падіння.
 3. Проміжні петлі з антикорозійними властивостями виготовленні із нержавіючої сталі у формі «гнутого листа», що надає їм високої міцності для надійного сполучення панелей воріт.
 4. Роликові кронштейни дозволяють регулювати відстань від сендвіч-панелей до отвору, надаючи вам можливість коригувати тепло- та шумоізоляцію. Гарантію надійної роботи воріт на роки надають стійкі до корозії матеріали (нержавіюча сталь та алюміній), з яких зроблені елементи воріт, в тому числі і кронштейни.
 5. Резинові ущільнювачі, якими оснащені ворота по всьому периметру, виготовлені на основі полімерного каучука. За допомогою направляючих вони створюють надійну герметизацію.

Завдяки прихованим з зовнішньої сторони верхнім та нижнім профілям ворота виглядають акуратними та не громіздкими.

Трьохтипний монтаж (високий, стандартний, низький) дозволяє встановити гаражні підйомні ворота Classic в будь-якому гаражному отворі.

Для встановлення необхідно перемичка від 100 мм при ручному управлінні і від 125 мм при використанні електроприводу.

Серія Standard22

Максимальний розмір – 3500х3085 мм

Особливості конструкції

 1. Унікальний патентований спосіб кріплення пружин. Система «пружина в пружині» надає додатковий захист від викиду пружин з направляючих.
 2. Регулюючі роликові кронштейни допомагають регулювати тепло- та шумоізоляцію в приміщенні воріт, завдяки можливій різній відстані сендвіч-панелей до отвору.
 3. Регулювання натягнення пружин при встановленні чи безпосередньо при використанні воріт.
 4. Нижній і верхній профіль прихований з зовнішньої сторони воріт.

Особливість цієї системи в балансуванні площини воріт за допомогою пружин розтягнення, що забезпечує легкість руху воріт і запобігає мимовільному опусканню.

Пружини розтягнення знаходяться між площиною воріт і вертикальними направляючими (по дві пружини з кожної сторони).

Монтаж секційних підйомних воріт Standard можливий практично в будь-якому гаражі. Для цього потрібна перемичка всього на від 100мм, яку можна використати зі старих залізних воріт.

Типи панелей гаражних воріт
333333

Товщина сендвіч-панелі 45 мм. Виготовляється панель з оцинкованої сталевої стрічки 0,04 мм з цинковим покриттям 16 мкм. З зовнішньої сторони – поліуретанове покриття, удосконалене часточками поліаміду (ПУР-ПА) 20-25 мкм. Лицева та внутрішня сторона сталевих листів скріплена між собою вверху та внизу панелі.

Секційні ворота ідеально впишуться в екстер’єр як будинку в стилі Hi-Tech, так і класичного котеджу. Також вони поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом, завдяки широкій гамі малюнків (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка).

Для котеджів є панелі спеціально розробленого дизайну, які імітують деревину (золотий дуб, темний дуб, вишня). Щоб ваша панель ідеально вписалась в загальний екстер’єр дому, є можливість фарбування воріт «Алютех» в будь-який колір, який має близьку відповідність колірній гамі RAL.

 

Функціональні переваги воріт

Ефективна теплоізоляція

Високі теплоізоляційні властивості воріт підтверджені випробуваннями, проведеними в незалежних лабораторіях трьох країн:18

 • Науково-дослідницького інституту НИСИ (Болгарія);
 • Білоруського науково-дослідного інституту будівництва Республіки Білорусь (м. Мінськ)
 • Санкт-Петербурзького державного архітектурно-будівельного університету (СПбГАСУ). Програма випробувань розроблена разом з ФГУП «Загально російський науково-дослідницький інститут метрології імені Д.І. Менделєєва»;

Високі теплоізоляційні властивості воріт зумовлені їх конструкцією:

 • Сендвіч-панель заповнена пінним поліуретаном, який забезпечує утримування тепла в приміщенні.
 • Панель має товщину 45 мм. Це на 12,5% більше, ніж в інших панелях, представлених на ринку. Завдяки цьому панель має високий рівень спротиву передачі тепла. Наведений опір теплопередачі становить 1,65 м2 С/Вт.
 • Полімерний EPDM-ущільнювач зберігає високу механічну міцність і еластичність при низьких температурах. Він виключає появу зазорів між панелями, що допомагає зберегти тепло і тишу.
 • Герметизацію забезпечує резиновий ущільнювач на основі полімерного каучуку, який прокладений по всьому периметру і перекриває стики.

Коефіцієнт опору теплопередачі гаражних воріт «Алютех» (серія Standart) становить 1 м2 С/Вт, що перевищує вимоги СНіП, ГОСТ 31174-2013, ТКП 45-2.04-43-2006 і дозволяє встановлювати ворота в будь-якому регіоні Білорусії, України чи Росії.

Надійність і довговічність

У виготовленні панелей використовується сталева стрічка в 0,4 мм для високої міцності і довго тривалості площини воріт. Від природних та механічних пошкоджень захищає двошарове полімерне покриття в 25-35 мкм та покриття з цинку в 16 мкм.55

На зовнішню поверхню панелі «Алютех» нанесено поліуретанове покриття, удосконалене часточками поліаміду (ПУР-ПА), яке:

 • захищене від подряпин і насічок;
 • стійке до зміни температур і рівня вологості;
 • тверде та еластичне;
 • захищене від корозії;
 • не деформується під дією миючих засобів та хімікатів.

Комплектуючі, які входять до складу гаражних воріт:

 • роликові кронштейни і проміжні петлі з нержавіючої сталі (серія Classic);
 • пофарбовані бічні накладки і торсійні пружини;
 • спеціальний комплект для приміщень з підвищеною вологістю.

Під час випробувань в спеціалізованій лабораторії РУП «Институт БелНИИС» (м. Мінськ) було виявлено властивість площини воріт витримувати вплив «соляного туману» протягом 750 годин.

Висока міцність

Конструкція сендвіч-панелі «Алютех» має високу стійкість до сильного вітру та ударів:

 • Замкнутий контур сталевих листів, який полягає у скріпленні між собою зовнішньої та внутрішньої частини панелі, виключає розшарування при нагріві на сонці.
 • Легкий монтаж воріт, завдяки самоцентруванню, забезпечує конфігурація панелей, яка гарантує щільне прилягання панелей.
 • Виключення розшарування панелей при різкому опусканню воріт, через надійне з’єднання сталевих листів. В межах зіткнення зовнішнього і внутрішнього листа (4 шари металу) розташовані місця кріплення саморізів, що робить їх більш міцними.

Безпека

pic_25Гаражні ворота «Алютех» відповідають стандартам європейських вимог безпеки EN 12604 і EN 12453:

 • Сендвіч-панелі мають спеціальну форму, при якій виключено затиснення пальців з будь-якої сторони воріт.
 • Захист від зачіпок та порізів. Відсутність гострих кромок на елементах конструкції та розміщення тягового тросу між кутовою стійкою і площиною воріт.
 • Пружинний механізм з захистом від поломки пружини забезпечує компенсацію маси полотна секційних воріт.
 • Електронне обмеження зусиль перешкоджає підйому людини при відчиненні воріт. При перешкоді руху система автоматично зупиняється та повертає ворота в початкове положення.
 • При відімкненні електроенергії можливе перемикання з електроприводу на ручний режим.

Маркування СЕ на гаражних воротах «Алютех» означає відповідність усім вимогам Європейського союзу щодо безпеки експлуатації. Це підтверджено сертифікатами випробувань незалежних європейських лабораторій.

Опції гаражних воріт

Види керування

pic_41

Ручне керування гаражними воротами

Їх можна відчиняти та зачиняти вручну за допомогою пружинного механізму. Може бути встановлена ручка, а з внутрішньої сторони – канат. Також підйом і опускання воріт можна здійснювати через додатковий спеціальний блок. При цьому використовується мотузка, перекинута через блок і закріплена на нижній частині площини. Рекомендація при використанні цього блоку – встановлювати висоту воріт вище 2 м і площиною до 15 кв. м.

Автоматичне керування

Автоматичне дистанційне управління, завдяки електроприводу – це зручність та комфорт. Вам не доведеться спеціально виходити з автомобіля та відмикати ворота, лише одним натисканням кнопки на пульті управління ви легко відчините ворота, завдяки вбудованому електроприводу, що додає комфорту при експлуатації. Для автоматизації використовуються якісні та надійні системи торгових марок Nice, Marantec, AN-Motors. Секційні ворота автоматизуються завдяки електроприводам верхнього типу. До стелі прикріплюється привід привідною рейкою. В самій рейці знаходиться ремінь (ланцюг) для руху воріт. Пульт дистанційного управління, фотоелементи, панель управління, сигнальні лампи, світлофори – це додаткові елементи, які допоможуть зробити керування воротами максимально функціональним та зручним. Варто зазначити, що автоматичне управління можна будь-якої миті легко змінити на ручне

Додаткові можливості

Вхід в гаражpic_13

Щоб продовжити термін використання воріт, можна встановити додатковий вхід в гараж, наприклад, через хвіртку в фасаді, це також допоможе зберегти електроенергію та тепло в приміщенні.

Вбудована хвіртка підсиленої конструкції доступна для встановлення в ворота максимальних розмірів 7х6 м. Висота порогу становить 20 мм, 95 мм і 140 мм в залежності від розміру воріт. 20 мм та 95 мм можуть бути як евакуаційниий вихід, бо відповідають вимогам пожежної безпеки. З плоским порогом вхід буде зручним для перетягування візочків та велосипедів.

Компанія «Алютекс» надає вибір між двома кольорами оздоблення хвірток (срібний та коричневий) для гармонійного поєднання кольору воріт з хвірткою.

Також для створення одного стилю з секційними воротами хвіртка виготовлена із панелі такого ж кольору та малюнку, як і ворота.

Вікна

pic_29Щоб ваш гараж не був темним та вам не доводилось постійно використовувати електричне освітлення, ми пропонуємо вбудовані вікна, які можуть бути різноманітного дизайну (пластикові вставки в вигляді хреста або сонячних променів).

Такі вікна нададуть індивідуальності та сучасного вигляду вашому будинку чи котеджу.

Системи замикання воріт

Для вашої безпеки компанія «Алютех» надає вам можливість встановити надійну систему обмеженого доступу.

Це може бути як засув зсередини, так і спеціальний ригельний замок для двостороннього відмикання. При такому замку є можливість перемикання з електроприводу на ручне керування.

Вентиляційна решітка

Для пожежної безпеки може бути встановлена вентиляційна решітка. Вона надасть можливість природно провітрити приміщення. Вмонтовується в самі ворота і має естетичний вигляд.

Компанія «Алютех» має в своєму асортименті решітки білого та чорного кольору з москітними сітками. Такі решітки мають можливість закриття вентиляційних отворів.

 


×


×