Перед початком ремонту розумний господар, не залежно від того де він проживає – в Чернівцях, Києві чи маленькому селі, прораховує свій бюджет, уявляє з яких матеріалів буде робити оздоблення. Один з перших пунктів створення дизайну дому займають міжкімнатні двері. Турботливий та прагматичний господар, обираючи певну модель, цікавиться її якістю, зовнішнім виглядом та вартістю. Міжкімнатні двері мають різну ціну. Тому що повний їх комплект складається з різних елементів: полотна з дерева, МДФ чи ДВП, скла чи вітражу, фурнітури різної якості. Звісно, найкращими вважаються міжкімнатні дерев’яні двері. Саме про них і буде йти мова. До речі, дерев’яні вхідні двері також існують. Проте специфіка їх вибору дещо відрізняється від міжкімнатних. І це вже інша історія.

Якісні міжкімнатні дерев’яні двері – ознаки та комплектація

Міжкімнатні дерев’яні двері складаються з міцної основи – полотна. Тому звертайте увагу на його властивості:

  • вагу;
  • міцність;
  • стійкість до вологи, механічних пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання;
  • звукопоглинальні та теплоізоляційні властивості.

Решта елементів до дверного полотна додається за необхідності. Наприклад, поріг потрібен для ванної кімнати, комори та інших приміщень, де необхідно забезпечити щільність закриття. І, навпаки, для кімнат з однаковим покриттям підлоги або там, де є необхідність возити каталки чи коляски, він буде зайвим. Поріг заважатиме переміщенню маленьких дітей та людей похилого віку.

Міжкімнатні дерев’яні двері оздоблюються лиштвою для надання їм завершеного вигляду, закриття монтажних щілин. Хоча сучасний дизайн різноманітний та не дає чітких обмежень щодо влаштування укосів. Досить подивитися фото в Інтернеті. Укоси прикрашають плиткою, багетами чи пластиком. Хоча міжкімнатні дерев’яні двері краще за все виглядають у комплекті з  укосами та лиштвою.

Міжкімнатні дерев’яні двері та фурнітура для них

Окремої уваги заслуговує фурнітура міжкімнатних дерев’яних дверей. Варто пам’ятати, що ціни на неї формуються залежно від якості та довговічності. Заздалегідь варто вивчити відгуки щодо продукції, виробленої певною фабрикою. Аби вже через рік не довелося її змінювати. Зазвичай, якісною фурнітурою доповнюють повністю натуральні дерев’яні двері. Львів, Рівне, Київ – використовуйте назву свого міста аби прочитати коментарі місцевих щодо обраного вами виробника. На відповідних форумах з ними можна навіть поспілкуватися.

До речі, міжкімнатні дерев’яні двері фурнітурою одразу не комплектуються. Виробники мотивують таке рішення тим, що кожен з клієнтів має змогу обирати набір самостійно. І вони праві. Тому що міжкімнатні двері мають різні сторони відкривання, призначення. Поміж тим, існує кілька стандартних варіантів комплектації фурнітурою:

  1. Ручка. Для міжкімнатних дерев’яних дверей без замку достатньо нажимної моделі.
  2. Ручка з замком. Зазвичай потрібна для туалету чи ванної кімнати.
  3. Ручка з замком та ключами. Знадобиться для внутрішніх приміщень офісів, підвалів, горищ.

Не варто захоплюватися вибором занадто дорогої фурнітури. Бо міжкімнатні дерев’яні двері отримають менш якісні полотно та лиштву через економію. І, навпаки, занадто дешеві вироби швидко вийдуть із ладу та зіпсують загальний настрій.

Міжкімнатні дерев’яні двері – індивідуальний підхід

Якщо господар планує нове будівництво, він повинен розрахувати розмір дверних отворів. Якщо ж виникла помилка, її також можна вирішити. Виробники пропонують каталоги з моделями, які створюються на замовлення. В такому випадку враховуються всі потреби відносно призначення, шумового, світлового та теплового режиму. Асортимент значний – звичайні двері з одним полотном, двостулкові та 1,5-стулкові моделі. Створюються вироби з нестандартною висотою, з фрамугою – зі скла, решіток чи дерева.

Міжкімнатні дерев’яні двері з індивідуальними параметрами втілюють сміливі дизайнерські рішення. До речі, купити їх можна не тільки у столиці чи великому місті. Зробити нестандартні дерев’яні двері у Тернополі, Одесі, Миколаєві чи маленькому селі дозволяє Інтернет. Завітайте до інтернет-магазину “Віраж” та поспілкуйтеся з його  співробітниками. Вони допоможуть підібрати найбільш вдалий варіант. Що особливо приємно, міжкімнатні дерев’яні двері з однаковими характеристиками, замовлені в Івано-Франківську та Сумах матимуть рівнозначну ціну. Відрізнятиметься лише вартість доставки. Незначні зусилля та бажання – і міжкімнатні дерев’яні двері з унікальними параметрами стануть окрасою вашої оселі.

Leave A Comment


×


×