Кожен господар прагне створити в себе вдома затишок, красу, спокій та, головне, безпеку. А засоби, які обирає, та результат, який отримує, залежить від уявлень, смаку, фінансових можливостей та інформованості. У тому, що це дійсно так, ще раз можна переконатися, роздумуючи над тим, які двері обрати. Виникає цілий список запитань: ставити металеві чи броньовані, скільки грошей на цю покупку можна виділити та як вона має виглядати. Проте, занадто захоплюватися вибором не варто. Ви ризикуєте опинитися на місці віслюка, який помер з голоду, так і не вирішивши: ліву чи праву купку сіна з’їсти. Металеві двері настільки різні, що, здається, Камю був правий, коли казав, що найважче та болісне, майже нестерпне у людському житті – це вибір.

Металеві двері – компроміс між безпекою та ціною

Варто одразу зрозуміти, що перетворити свій будинок на неприступну фортецю (як колись Високий замок у Львові) з дешевими вхідними дверима –  неможливо. Не вірите, спробуйте подзвонити по одному з оголошень у будь-якій газеті, де їх пропонують за смішну ціну. Такі двері навряд чи будуть металевими, ймовірніше за все – виготовлені з МДФ та покриті тонким листом сталі. За додаткову плату вам встановлять наличник, металеву коробку. Тому будьте уважні, обираючи металеві двері. Звісно, ціни можуть вас лякати, проте безпека та надійність дешево вартувати не можуть.

Броньовані металеві двері – захист найвищого класу

В інтернет-магазині “Вітраж” пропонуються також броньовані двері. Це звичайні металеві конструкції, які в деяких місцях посилені та обладнані запірними механізмами. Якщо ж вас цікавлять металеві двері з куленепробивними властивостями, то вони повинні виготовлятися з листів особливого сплаву товщиною 2-3 мм. Варто відзначити, що також існують броньовані металеві двері та моделі, що витримують удар від вибухової хвилі. Такі вироби обирають для банків, організацій, діяльність яких пов’язана з валютними операціями. Для звичайної квартири та будинку у Львові чи Івано-Франківську краще купити броньовані двері зі звичайного металу з посиленими елементами.

Отож, конструкції, призначені для звичайних будинків, мають наступні ознаки:

 • основа з листової сталі товщиною 2,5 мм та більше;
 • оздоблення з фанери, МДФ та інших матеріалів;
 • дверна коробка – подвійна, встановлюється по периметру отвору стіни;
 • петлі – приховані, навіси – з протизнімними механізмами (штирами або іншими);
 • замки – розділяються на класи. Суть поділу у тому скільки часу знадобиться на те, аби їх зламати. Хоча досвідчений зловмисник здатен відкрити любі металеві двері. В дійсності, якщо на цю справу потрібно понад 3-5 хвилин, він припиняє такі дії. Збільшується ризик того, що зловмисника помітять сусіди чи випадкові перехожі. Ідеальний варіант замка з крабовою системою, який розкривається на 4 сторони.

Обираючи броньовані двері у Львові чи іншому місті, ви маєте перевірити всі ознаки. Якщо хоча б одна з них відсутня, перед вами звичайна залізна конструкція. Металеві двері з броньованими елементами мають кілька класів надійності:

 1. 1-й. Відкриваються шляхом використання фізичної сили (удар ногою чи плечем).
 2. 2-й. Відчиняється простими інструментами (викрутка, плоскогубці).
 3. 3-й. Зламується спеціальними викрутками чи ломом.
 4. 4-й. Металеві двері псуються досвідченим зламником з використанням набору інструментів: пилки, акумуляторної дрилі, викрутки та іншого.
 5. 5-й. Для відкривання знадобиться набір насадок, електролобзик та, навіть, болгарка.
 6. 6-й. Відчиняється потужними інструментами, як-от електропила, газовий різак, болгарка.

Очевидно, що краще обирати металеві броньовані двері для будинку у Вінниці, Чернівцях, Франківську чи іншому місті з класом надійності від 4-го. Такі ж характеристики повинні мати конструкції, які встановлюються на виробничі, офісні чи торгові приміщення. Клас надійності металевих броньованих дверей у Тернополі, Одесі та Запоріжжі однаково враховується при страхуванні нерухомості. Якщо він достатньо високий, наприклад, вище 5-ти, знадобиться близько години інтенсивної роботи зловмисника.

Якісні металеві двері – вільний вибір для кожного

Зараз справді надійні металеві двері можна купити не тільки у Києві. Достатньо зайти в інтернет-магазин “Вітраж” та обрати певну модель. Далі потрібно обговорити деталі замовлення зі співробітником сайту. Вже за кілька днів металеві двері будуть у вас. За необхідності ви отримаєте сертифікат відповідності. Тепер залишиться правильно встановити двері. Якщо не знаєте як це зробити, зверніться до спеціаліста. Пам’ятайте, від правильності монтажу залежить ваша безпека.

Leave A Comment


×


×